Eesti filmid legaalselt internetis

tiptheauthors.comNüüd on tekkinud päris lahe võimalus Eesti filme internetist täiesti legaalselt alla laadida. Lehel tiptheauthors.com pakutakse valikut uuema aja Eesti filmidest ja seda kõigest paarieurose hinnaga. Odavamaidki leidub.

Mingit uut kontot luua pole vaja - sisselogimine käib Facebooki kaudu.Minu meelest on see väga mugav, et pole jälle vaja ühte uut kontot teha, kasutajanime ja parooli meeles pidada.

Filmide allalaadimine käib .torrent failide abil ning see on igal filmihuvilisel niigi selge. :) Filmid tulid alla täitsa normaalse kiirusega ehkki seedijaid oli vaid paar-kolm tükki. Huvitav, et kas ka minult oodatakse nüüd, et ma vastu seediks. Igaks petteks jätsin asja käima.

Maksmine käib PayPal konto abil. FAQ ütleb, et ka krediitkaarti saab kasutada aga seda kohta ma leida ei suutnud. HINT: Sisselogides antakse sulle kohe 2€ krediiti, mille eest saad filme osta. Nad eeldavad, et sa oled aus inimene ja maksad selle pärast tagasi. Kuna mul PayPal kontot pole, siis pean ootama, kuni krediitkaardimaksed tõesti võimalikud on.

Esialgu on filmivalik väike aga loodetavasti see ajapikku täieneb. Loodan, et ka Eesti klassika kordniimoodi mugavalt kättesaadav on.

Sisseloginud kasutajal on võimalus ka oma filmid müüki panna. Selleks tuleb peale sisselogimist lehe allservas olevat linki klikkida ning end autorina registreerida. 90% tulust saab autor endale.

Väga lahe!

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*