Välismaa elu

Lennujaama turvakontroll on täiesti üle mõistuse haigeks tehtud. Selleks, et lennukisse saada, pidin ma ära võtma pintsaku, püksirihma ja kingad. Läptopi pidin kotist välja võtma. Tundub, et see on mingi standartne protseduur. Pole paar aastat lennukiga sõitmas käinud, aga 2 aastat tagasi oli asi kuidagi inimlikum. Positiivse poole pealt läheb kirja see, et kehaõõnsuste läbiotsimist ei tehtud.

Lennukis plahvatas jogurtitopsik ja määris enamvähem kõik seljas olevad riided ära.

Hotelli kodulehel reklaamitakse, et WiFi on saadaval. Tegelikult on nii, et jeekimid tahavad selle eest rämedat pappi saada. 0.30CHF minutis ei ole ju normaalne hind. Saab ka erinevaid pakette tellida,
mis tuleksid natukene odavamad, näiteks 30min/5CHF. Tasuta WiFi idee ei ole sellele maale jõudnud.

Kuna Šveitslased on väga rikkad, siis on ka nende toitejuhtmete pistikutel 3 pulka vaesteinimeste 2 asemel. Pildil on tüüpiline hotelli pistikupesa. Europistikud sinna suruda ei anna. Poodides üleminekuid eurojuhtmelt imelikule ei müüda. Ehkki, ma olen siin ka niisuguses hotellis olnud, kus on mõeldud ka europistikut kasutavate maniakkide peale. Paneeli alumises servas on RJ45 ühendus. Pistsin sinna võrgukaabli aga ei midagi. Vist on ilu pärast pandud.

Vinge pistikusüsteem

Hotellitoa aknast paistab alljärgnev vaade. Kuna tööpäev hakkab juba 8.30 pihta ja kestab poole kuueni, siis looduspilte eriti teha ei saa. Lihtsalt pime on.

Vaade hotellitoa aknast

Muidu on tore. Koolituse päevaplaanis on ette nähtud spetsiaalsed ajad selleks, et inimesed saaksid oma e-mailidega tegeleda. Mina kasutasin seda aega postituse kirjutamiseks. Esimese poole päevaga olen juba nii palju targemaks saanud et ei taha mütsi alla enam hästi äragi mahtuda. Käin püsti- ja paljapäi.

Sildid: #, #, #, #, #
One comment on “Välismaa elu
  1. Merle ütleb:

    Mulle see pistik meeldib. Väga loominguline.
    Ilmselt on see tehtud europistikumaniakkide õhtu sisustamiseks. Stripibaari teie hotellis vist ei ole…:P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*