Raamat üürileandjale ja üürnikule

Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?Tõnu on maha saanud käsiraamatuga "Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?", mis jutustab sellest, kuidas korterit välja üürides raha teenida ning mida selle juures tähele panna. Sihtgrupiks on üüriturul esimesi samme tegev väikeinvestor aga ka pikaajalise kogemusega üürileandja peaks sealt palju kasulikku leidma. Raamat peaks sobima ka üürnikule sest raamat aitab tal mõista, mis selle üürileandja peas toimub.

Tsitaat tutvustusest:

Raamatu läbivaks ideeks võib lugeda põhimõtet, et üürnik ja üürileandja ei tohi teineteisele vastanduda. Positiivne ja mõistusepärane koostöö on alati konstruktiivsem ja edasiviivam kui vastasseis.

Käsiraamatu autorid on Tõnu Toompark ja Evi Hindpere. Tõnu Toompark  kirjutab juba aastaid kinnisvara teemadel blogis adaur.ee ning on kinnisvarakool.ee juhatuse liige ja koolitaja. Evi Hindpere on pikaajalise kogemusega kinnisvarajurist ja koolitaja.

Raamatu kohta saad täpsemalt lugeda siit RAAMAT üüriärist ning samalt lehelt on võimalik seda ka tellida. Hinnaks on 16.99 ja see sisaldab käibemaksu ning transporti sulle sobivasse Eesti Posti pakiautomaati.

Raamat on nii uus, et ma ise pole seda veel näinud aga kui usaldusväärsed allikad ütlevad, et on hea, siis peab uskuma. :)

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*