Elu on sitt ja siis sureb ära

Naljakas, et kui sa arvad, et elu enam halvemaks minna ei saa, siis ta ikkagi läheb.

Tüüp, kes lubas mu vannitoa ära krohvida ja plaatida ei võta telefoni vastu. Oli kokku lepitud, et helistame talle pühapäeval ja ta lihtsalt ei vasta. Niisuguste meestega ei saa asju ajada. On vastu võetud otsus, et teeme krohvimise ja plaatimisetööd ise ära.

Firma, kes lubas aprilli keskel tellitud vanni kuu-poolteise jooksul tarnida ei tee seda mitte. Täna saabus teade, et paar nädalat kulub veel. Niisuguste firmadega ei saa asju ajada. Kuna ma tõesti vanne ise teha ei oska, siis otsin kiirelt uut. Paar esimest kontakti on lubanud 1 - 4 nädalasi tarneaegu. Kui nüüd see 1 nädal ka venima hakkab, siis peab ikka vist ise vannitegemise kah ära õppima.

Viimasel ajal olen ma vanne küll ehituspoodides näinud, aga pole uurinud, et kas kiireks vanniostuks on vaja talongi, ostukaarti või veel mingit imevigurit. Loodetavasti ma siiski saan niimoodi kah vanni osta, et lähen poodi, annan raha ja järgmisel päeval pane miski meistrimees selle paika.

Ja mul tõesti on selle vanniga kiire sest eile õhtust alates ei ole mingit põhjust mu vannituba vannitoaks nimetada. Vann lahkus sealt kus see ja teine. Täna hommikul kümne paiku tagusid töömehed selle maja ees tükkideks, laadisid autopeale ja viisid ära. Tasuta.

Sildid: #, #, #
One comment on “Elu on sitt ja siis sureb ära
 1. petta saanud klient ütleb:

  Mulle tegi torumees Marko tünga. Leppisimine tööde hinnas kokku, ostsime poest (Onninen) vajaminevad jubinad ära, kuid kokkulepitud päeval mees tööle ei tulnud ja telefoni vastu ei võtnud. Pommitasin teda mitu päeva. Lõpuks vastas smsi-ga, et ma otsiks omale teise töömehe.

  Otsisingi. Tuli välja, et need torujubinad oleks saanud teisest poest (DR Sanitaartehnika) 2x odavamalt. Tundub, et mees tahtsiki vaid käivet teha ning töö tegemist tal plaanis ei olnudki.

  Arve tegi ta ICT Projekt OÜ nimele:
  http://firmaparing.krediidiinfo.ee/index.php?f_otsil=ottender#

  Torumees Marko telefon: 5283373

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*