Eurolaulueelvoor – kus on uudis?

Võtsin minagi hommikul lahti delfi.ee, et eileõhtuse kontserdi kohta uudist lugeda. Tahtsin teada, et kas meie omad laupäeval esinevad või mitte. Mida polnud, oli informatsioon.

Pea kohelehe ülaservas oli pahaendeline pealkiri "Tühja kah, meie eurolaul oli ju nali!". Niisugune pealkiri tekitab muidugi kahtluse, et ega meie omad vist edasi saanud.

Edasi, eraldi Eurolaulu uudiste all hakkavad silma veel kurvemad pealkirjad: "Hannes Võrno: kõik läks ootuspäraselt" ja "Üle pika aja on piinlik olla eestlane!". Lootus kadus, ehkki selge sõnaga polnud ikka veel öeldud, et kuidas siis ikka läks. Ja siis lõpuks jõudis valgus ka minuni: "Kreisiraadio jaoks on Eurovisioon läbi". Alles neljas euroteemaline uudis sisaldab ka selgeid fakte, et kes sai edasi ja kes mitte.

Ehkki maailmarevolutsiooni seisukohalt ei oma see suurt tähtsust, on Eesti jaoks tegu rahvusliku katastroofiga. Mõistan neid, kes täna nädala selgroo kõva raksuga pooleks murravad. Tallinna elanikele tuletan meelde, et viina saab poest ainult kaheksani.

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Eurolaulueelvoor – kus on uudis?
  1. Validool ütleb:

    No aga Teräsbetoni olevat edasi saanud!!! Hevi rokib! :)

  2. Merle ütleb:

    Soomlastel polegi ju vaja palju pingutada, kasvatavad juuksed pikaks, võtavad ülakeha paljaks ja keevitavad kidrasid. Vaatepilt missugune, eksole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*