Eesti Eurolaul 2008

Kutsu meisterKahjuks olen sellel aastal pea kõik Eesti Eurolauluks kandideerivad palad ära kuulnud. Nagu igal aastal, on kõik laulud väga halvad.

Mulle tundub, et Eestis valistakse eurolaulu valesti. Meil otsitakse siin mingeid laule, mis kunagi aegade hämaruses oleksid Eurovisioonil populaarsed olnud. Mõni veel arutab kunsti teemadel. See on täiesti vale lähenemine! Niisugune jura ei huvita tänapäeval enam kedagi.

Ehkki Eurovisiooni lauluvõistlus ei ole juba ammu koht, kus kunstilise lauluga mõne hea koha saaks, saadab Paadam sinna endiselt esindajad, kes justkui kauni laulukunstiga tegeleks. Tänapäeva muutuvas maailmas on see sama, mis jooksuvõistlusele suuusameeskond saata. On küll kenad poisid-tüdrukud, liibuvad dressid kah seljas aga võistlusala on ju tegelikult erinev. Kui on tegu võrkpallivõislusega, siis pealt panna pole vaja.

Etteantud väga halvast valikust kõlbaks Eurovisioonile vaid Kreisiraadio lugu. Ehkki seegi vast kuigi kõrgele kohale ei jõuaks, võistleks ta siiski õiges kategoorias.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*