Tööpakkumine: Otsitakse kosmonauti

KosmonautOled juba väikesest saadik unistanud kosmonaudiks saamisest? Kes poleks... Nüüd on võimalus olemas! Väike, aga siiski on.

Nimelt on Euroopa Kosmoseagentuur välja kuulutanud konkursi kosmonautide leidmiseks. Täpsemalt saab asja kohta lugeda siit: ESA astronaut recruitment now open. Kandideerimiseks kliki siin: European Astronaut Selection.

Kandideerimiseks on aega kuni 15.06.2008. Eelistatud on kandidaadid vanuses 27 – 37 aastat, kes on nii vaimselt kui füüsiliselt terved. Ehkki see oleks eeliseks, siis kandideerida võivad ka need, kes ei räägi vene keelt. Inglise keele oskus on hädavajalik. Kõrgharidus peab samuti tingimata olemas olema.

Palka pakutakse alustuseks ~4 500 kuni 5 140 EUR’i kuus. Peale koolituse edukat läbimist tõuseb see 5 600 kuni 6 340 EUR’i peale. Peale esimest kosmoselendu on oodata palgakasvu 6 510 - 7 370 EUR’ini kuus.

Kuna Eesti ei kuulu ESA liikmesriikide hulka siis see seab kandideerimisele omad piirangud. Kuu aja jooksul saaks ju kodakondsuse ära vahetada, aga kas ikka on mõtet. Suitsetajana ei saaks ma ise nagunii kandideerida.

ESA liikmesriigid on Austria, Belgia, Hispaania, Holland, Iirimaa, Inglismaa, Itaalia, Kreeka, Luksemburg, Norra, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Soome, Šveits ja Taani.

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*