Filmipäevik: 01.03 kuni tänaseni

Nüüd tuleb!Lubasin, et jätan selle päeviku asja katki. Vaatasin vahepeal mitu filmi aga kaks neist jätsid erilise mulje. Nimelt on võetud väga hea ja potentsiaali täis lugu ja see siis lihtsalt jamaks tehtud. Mõlemad filmid algavad nii, nagu oleks takkajärgi ootamas midagi tõsist ja tegusat. Kahjuks teevad nad poole peal niisuguse pöörde, mis algese idee kanni keerab.

The Invention of Lying (2009) - Comedy / Fanatsy / Romance - Kas poleks võinud asi kuidagi nii minna, et hea mees ei sa tšikki lõppus? Äkki oleks võinud kogu rahvas selle imelise valetamise kunsti ära õppida ja petturina esinenud mees oleks sellega luuseriks saanudki? Niisugune lahendus oleks palju huvitavam olnud. Siis, kui filmi ühe filmiblogija (kui keegi kuhu, ja ütleb, siis lingin. otsing ei aidanud) arvustuse järgi hankisin, pakkus IMDB, et tegu on komöödiaga. Praegu on seal see drama ja romance lisandunud. Siiski on film tavapärastest "jalaga perse" komöödiatest headuse mõttes eralduv ja ma julgeks seda soovitada. Ma ise nautisin tegelikult ka seda täiest valet teemat.

The Box (2009) - Drama / Forror / Mystery / Sci.Fi / Thriller - Selle valikutevõimalusega, mis filmi alguses tekkis, oleks vabalt saanud sisustada täispika filmi ja mõni friik oleks ka 2.5 tundi (2h30m) vaadatavat materjali välja venitanud. Tulnukad, CIA, FBI ja NSA oleks vabalt võinud rahulikult filmist välja jätta. Telepordid samuti. See film meeldis mulle täpselt selle ajani, kuini kõik see jama mängu tuli. Ikkagi ei kahetse, et lõpuni vaatasin ja filmivaatamisele kulutatud aeg ei saa maha visatuks arvata.

Vaadake teie ka filme. Mõned on päris toredad. Mõlemad eelviidatud filmid on vaadatavad aga pärast filmi lõppu tekkib tunne, et WTF?, mina oleks teisiti teinud.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*