Filmipäevik 22.02 – 28.02.2010

NinjadMöödunud nädalal vaatasin jälle filme.

Shadowboxer (2005) - Crime / Drama / Thriller - Löömafilm heasüdamlikust palgamõrvarist ei ole just minu maitse. Palgamõrvar olgu ikka karm ja kuri mees mitte mingi pehmeke. Hoolimata niisugusest oluliest puudujäägist kõlbas vaadata küll.

The Plot to Kill Hitler (1990) - Drama / History / War - Täitsa mõnus film. Ma ei saa täpselt aru, miks see sõjafilmiks liigitatakse kui seal üldse püssi ei paugutata. Thriller oleks mõnevõrra sobivam olnud mu meelest. Hea ikkagi.

Skjult (2009) - Horror - Ma lihtsalt ei saa tõsiselt võtta filme, kus õudus saavutatakse mingite üleloomulike jõudude abil. Niisugust filmi vaadates mõtlen ma kogu aeg tahtmatult sellele, et nii ei saa ju olla. Esimest poolt filmist ma ei nautinud. Teises pooles hakkas asi natuke selginema.

Ghost Machine (2009) - Sci-Fi / Horror (IMDB ei anna žanre) - Jällegi möllasid üleloomulikud jõud aga selle eest virtuaalmaailmas. Kõik IT alased filmid teeb kraadi võrra paremaks see, kui seal ei näidata bittide ja baitide voolu infokiirteel ja selles filmis niisugust jama ei tehtud. Samuti lisab plussi mittetuldpurskavadte monitoride kasutamine.

Le viol du vampire (1968) - Horror - Ma pean ära lõpetama selle enne 1970.a. tehtud filmide vaatamise. Need lihtsalt ei meeldi mulle. Sellegi filmi jätsin pooleli.

The Road (2009) - Adventure / Drama / Thriller - See seiklusfilm võib-olla ei sobi erinevalt tavaliselt päris pisikestele. Ühtki inimesesöömise juhtumit filmis ei näidata. Üsna sünge vaatamine üheks õhtupoolikuks. Sellest, mis värk nende pöialdega oli, ma aru ei saanudki.

In The Electric Mist (2009) - Drama - Täitsa vaadatav ja dramaatiline mõrvadraama aga natuke peale vaatamist ei suutnud ma küll midagi erilist meenutada.

Ninja Assassin (2009) - Action / Crime / Drama / Thriller - Kui keegi teeks niisuguse ninjafilmi, kus ei kasutataks virnade viisi juba sadu kordi kasutusel olnud kliššeesid, siis ei tahaks seda filmi vist keegi vaadata. Selles filmis on kõik õigele ninjafilmile omased asjad olemas. Mulle väga meeldis.

Chemical Wedding (2008) - Horror / Thriller - Jälle üks okultismist ja muust voodoost nõretav film. Inglise päritolu ja ohtrate piiblitsitaatide tõttu oli väga raske jälgida ja mõni oluline point võis täitsa möösa libiseda. Kõlbab vaadata küll.

Der Untergang (2004) - Biography / Drama / History / War - Tõsiselt hea sõjadraama. Imelik, et ma seda juba varem vaadanud ei olnud. Filmi vaadates oli mul sellest vanast ja väsinud mehest täitsa kahju kohe.

Next Day Air (2009) - Action / Comedy / Crime - Neegrid, mehhiklased ja puertoriikolased tüssavad ja killivad teineteist filmis, kus pole ühtegi valget tegelast. Action oli lame ja nalja kah ei saanud. Pühapäeva õhtul lihtsalt ei viitsinud teist filmi otsida ja magamaminekuks oli veel vara. Ainuke põhjus, miks ma selle jama lõpuni vaatasin.

* * *

Sellel nädalal vaadatud filmidest meeldi mulle kõige rohkem loomulikult Ninja Assassin. Kui filmis naisterahvas(!!!) tulistab ninjat ja see saab isegi haavata(!!!), siis ei saa ükski teine film, isegi mitte Der Untergang, sellest parem olla.

Nüüd ma enam ei viitsi seda filmipäeviku asja jätkata. Filme vaatan ikka edasi aga lihtsalt ei pane neid enam kirja. Võib-olla kunagi hiljem teen jälle proovi.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*