Filmipäevik: 15.02 – 21.02.2010

Pudelid ja lilledJälle on nädal mööda saanud ja jällegi on mõned filmid ära vaadatud.

House (1986) -  Comedy / Fantasy  / Horror - Tõeliselt rõõmsameelne kogupere õuduskomöödia. Lisaks on tegu ühe kummitava maja filmiga, mis ei ole liiga jaburaks aetud ja isegi limased koletised on täitsa omal kohal.

Primer (2004) - Drama / Thriller / Sci-Fi - Ehkki ma kõigest teaduslikust ja tehnilisest aru ei saanud on just see minu masti ulme. Ehkki pidin vahepeal tagasi kerima, et asjadest aru saada, on tegu väga hea filmiga.

Disko ja tuumasõda (2009) - Documentary - Ma olen piisavalt vana et olla suuremat osa selles filmis näidatus ise näinud. Seega mulle suuremat muljet ei jätnud. Lapse meeelst oli huvitav va veider.

The Meat Grinder (2009) - IMDB'st ei leidnud - Sellest filmist ei saanud ma mitte midagi aru. See pole minu ja Aasia filmide puhul suureks erandiks. Isegi rohke inimeste viilutamine ei aidanud mul seda filmi lõpuni vaadata.

Night of the Living Dead (1990) - Horror - See oli vist mu esimene elus vaadatud õudusfilm. Toona Soome telekanali vahendusel vaadatud film jättis mulle sügava mulje. Sellest ajast saati meeldivad mulle zombid ja õudusfilmid. Nüüd üle vaadates ei pidanud pettuma, on õudust ja õõva ja zombisid.

Chernaya Molniya (2009) - Action / Sci-Fi - Rõõmus perefilm. Tahtsin actionit ja tükeldamist, sain perefilmi. Pettumus. Küllap olin filmi valides ise süüdi, et see mu ootustele ei vastanud. No ja ma pean siinkohal jälle ütlema, et Vene filmid on reaalsemad ja usutavamad, kui USA kolleegide tehtud kraam.

Streets of Blood (2009) - Crime / Drama / Thriller - Ma ei leidnud seda thrilli esimese poole tunniga ja katkestasin vaatamise.

The Rookie (1980) - Action / Crime / Drama / Thriller - Kellele ei meeldiks film, mille peaosas on Clint Easwood?  Niisuguseid filme vaatavad suure rõõmuga nii pere väiksemad kui suuremad.

Kaspsapea (1993) - Animation / Short - Eesti multikameistrite töö tuntud headuses.

Sherlok Holmes (2009) - Action / Adventure / Crime / Mystery / Thriller - Sellel filmil ei olnud küll mingit seost, peale nime, nende tegelastega, kellest ma raamatust lugenud olen. See ei tee filmi muidugi automaatselt halvaks aga kogu aeg on ootus ja ekraanilt nähtav lahus.

Mutants (2009) - Drama / Horror / Sci-Fi - Ehki filmis kordagi z-sõna ei kasutata on tegemist siiski zombifilmiga. Igava Prantsuse zombifilmiga.

The Craft (1996) - Drama / Fantasy / Horror / Thriller - Ajuvaba kolledžifilm tüdrukutest, kes nõidumisega tegelevad. Ei viitsinud lõpuni vaadata.

The Stepfather (2009) - Horror / Thriller - Täitsa vaadatav põnevik. Imelikul kombel on see vaadatav ka peale seda, kui kohe alguses selgeks saab, kes killer on ja ühtki üllatavat pööret edaspidi ei tule.

* * *

Nädala lemmiku uhke tiitli saab Primer. Tine koht läheb seekord Night of the Living Deadil.

Sildid: #, #, #, #
4 comments on “Filmipäevik: 15.02 – 21.02.2010
 1. offf ütleb:

  Soovitaks sul selle NotLD 50ndate orginaalversiooni ära vaadata. Minu arust palju karmim ja süngem. 90ndate versioonis on Romero sinna sellist roosamannat ja Hollywoodyliku häpuendi toppinud.

 2. Aarne ütleb:

  Kui kätte saan, siis kindlasti vaatan.

 3. turbotigu ütleb:

  Muide, kas oled ka House II: The Second Story (1987) näinud või plaaninud vaadata? See on veel naljakam, kui esimene. Minu kunagised lemmikfilmid, mille torrentid ma ligi aasta tagasi üles otsisin.
  Aastal 86 muidugi filme nii palju ei levinud, kui praegu.. ja tänapäeval nad nii suurt vaimustust enam ei tekita, kui ma tollest ajast mäletasin:)

 4. Aarne ütleb:

  Mull on mingi House II aastast 2008 olemas. 1987a kohta kiire otsing mulle mingit vastust ei andnud.
  Tänud vihje eest igal juhul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*