Postimees on spordileht

Postimees.ee esilehtVaatasin täna Postimehe veebilehele ja pidin sealt üsna ruttu lahkuma - ainult spordiuudised. Ma saan aru, et nii Vancouveri olümpiamängud kui Tartu Maraton vajavad kajastamist aga kui teisi uudiseid spordi vahelt tikutulega taga otsima peab, siis ma loobun ja loen uudiseid mujalt.

Võtsin Postimehe esilehe ja märkisin punasega kõik spordiuudised ja kollasega reklaamid. Peale seda jäi väga vähe infot järele. Tulemus saab näha kõrvaloleval pildil klikkides. Vähendasin originaalis 975 x 13467 pikslist  lehte nii, et sellest jäi järele 500 x 6906 (1545kb) aga see annab endiselt kogu koleduse edasi.

Saladuskatte alla võin täitsa tasuta avaldada informatsiooni, et mitte kõigile maailma ja Eesti inimestele ei paku sport pinget. Tõsiselt. Mõne jätab see täitsa külmaks ja mõned kindlasti ka vihkavad kõike spordiga seonduvat.

Sildid: #, #, #, #
5 comments on “Postimees on spordileht
 1. drBarman ütleb:

  Sa oled vanamoodne inime – no kesse peale RSS-i leiutamist enam lehte rullides uudiseid otsib…

 2. Peeter ütleb:

  Mõned kindlasti vihkavad verevalamist, aga uudised kubisevad sellest – aastaringselt. Endale huvitavat peab teiste vahelt otsima – see alati nii.

  Olümpia käib vaid paar nädalat, on üleilmne sündmus ja väärib uudistamist. Eesti “spordilehed” ei suuda olümpiahuvilisele palju midagi pakkuda. vancouver2010.com

 3. Aarne ütleb:

  drBarman Ma kasutan peaaegu kõigiks oma uudistelugemiseks RSS’i aga vahel harva juhtun ka mõne ajalehe veebi esilehele. Täna oli ehmatus suur.

  Peeter Ma olen nõus, et olümpia on ülemaailmne sündmus ja väärib kajastamist. Lihtsalt mind isiklikult jätab see sügavalt külmaks. Pealegi toimub samal ajal ka palju muid asju mis samuti kajastust vääriks.

 4. turbotigu ütleb:

  Ja mina arvasin, et ma olen ainuke, keda olümpia ei huvita:) Muud spordiuudised kaasa arvatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*