Filmipäevik: 08.02 – 14.02.2010

VambolaJätkasin eelmisel nädalal alustatud traditsiooni ja panin kirja kõik vaadatud filmid. Möödunud nädala filmivaatamised on siin:

Paranormal Activity (2009) - Horror / Thriller - Olin varem mitmelt poolt kuulnud, et tegu on väga õudsa filmiga. Tegelikult ei olnud üldse õudne. Lõpupoole on paar ehmatuskohta aga mitte õudust. Olin pettunud, et õudne polnud aga ega selle pärast tegu halva filmiga tegu ei olnud.

Case 39 (2009) - Horror / Thriller - Mulle ei meeldi eriti niisugused õudusfilmid, kus pahadeks on mingid üleloomulikud jõud. Ma olen kindel, et ma pole seda filmi varem näinud aga siiski tuli kõik kuidagi liiga tuttav ette. Siiski annab sellest filmist üht-teist õppida väikeste tüdrukute kohta.

Антикиллер Д.К: Любовь без памяти (2009) - Action - Miks just action? Sama hästi oleks ka komöödia sobinud. Üldiselt mulle vene filmid meeldivad sest need on tihtipeale palju usutavamad kui USA omad. Vist selle pärast, et venelased ei võta seda actionivärki nii tõsiselt kui nende USA kolleegid.

Peeping Tom (1960) - Crime / Drama / Horror / Thriller - Ma lihtsalt ei jõudnud ära oodata, millal väljakuulutatud žanriteni jõutakse ja katkestasin filmivaatamise 34'ndal minutil. Selle ajaga ma horrorit või thrilli ei leidnud. Tekkis tahtmine vaadata midagi tõeliselt jubedat.

Wrong Turn (2003) - Horror / Thriller - Vana klassikaline õudukas kus inimesi tükeldatakse. Laps kommenteeris kogu aeg kõrval ja see võttis õudusemeeleolu kõvasti vähemaks. Õnneks olin seda filmi varem näinud aga see kord oli kõrgema resolutsiooniga.

Wrong Turn 2: Dead End (2007) - Action / Horror / Thriller - Teine film järjest ühe stsenaariumi järgi on ikka natuke liiast vaadata. See film oleks palju parem olnud, kui stsenaariumisse oleks mõned muudatused sisse viidud. No ja tegelikult ei olnud ka täpselt sama, suvaliste matkajate asemel tapeti seekord hoopis tõsieluseriaali tegelasi.

Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) - Crime / Horror / Thriller - Kardinaalne muudatus stsenaariumis - heade asemel tapetakse hoopis pahasid. Mitte küll neid inbreed maakaid aga vange.

Halloween II (2009) - Horror / Thriller - Tegu on kõrvulukustavalt halva filmiga. Ma ei viitsinud peale poole filmi vaatamist enam suitsetama minnes pausi panna. Ja siis ma lihtsalt ei vaadanudki enam.

Soovide puu (2008) - Drama - Seda filmi oleks pidanud vist koos lastega vaatama. Annaks neile hea ülevaate sellest, milline on ilma hariduseta inimese elu. Kurb film.

Daybreakers (2009) - Action / Drama / Horror / Sci-Fi / Thriller - Täitsa tavaline vampiirifilm mis ei paistnud mitte millegiga silma. Üks erinevus tegelikult ikkagi oli: vampiirid olid selles filmis enamuses ja inimesed vähemuses.

Flickan som lekte med elden (2009) - Mystery / Thriller - Täitsa põnev film oli. Kahjuks sain ma alles hiljem teada, et enne oleks võinud ära vaadata filmi Män som hatar kvinnor. Vaatasin siis hoopis vales järjekorras.

Män som hatar kvinnor (2009) - Crime / Mystery / Thriller - Kaks ja pool tundi! No vähemalt oli põnev ja mõned eelmise filmi segased kohad said selgemaks.

* * *

Nädala parima autasu saabki viimasena vaadatud Män som hatar kvinnor ehk The Girl with the Dragon Tattoo. Teisele kohale platseerus Антикиллер Д.К: Любовь без памяти.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*