Haldusreformi hääletus

Tallinna haldusreformi kinnitusmeilTäna alustas Tallinna Linnakantselei küsitlusega haldusreformi kohta. Küsimusteks on:

Kas toetad haldusreformi alustamist Tallinnas?

ja

Kas toetad liitumisläbirääkimiste alustamist Tallinna naabritega?

Ehkki tegemist on räige populismi ja muidu jamaga, soovitan ma kõigil selles küsitluses siiski osaleda. Lihtsalt selle pärast, et kui keegi peale Keskerakonna liikmete ei osale, siis on neil pärast uhke öelda, et 99% inimestest toetab linnaosade kaotamist ja suur-Tallinna teket.

Haldusreformi hääletusel osaletud!Küsitluspunktid asuvad Mustamäe Linnaosa Valitsuses (Tammsaare tee 135), Nõmme LOV teenindussaalis (Jaama 1), Kesklinna LOV (Nunne 18 teenindussaal), Kesklinna LOV (Pärnu mnt 9 rahvastikuregister), Kesklinna LOV (Pärnu mnt 9 sotsiaalhoolekande osakond), Kesklinna LOV (Liivalaia 32, Tallinna Kesklinna Sotsiaalkeskus), Tallinna Linnavalitsuse teenindussaal (Vabaduse väljak 7).

No ja otse loomulikult saab hääletada ka internetis, aadressil www.tallinn.ee/haldusreform.

Täiesti uudse lahendusena kasutatakse netihääletuse puhul süsteemi, kus hääl läheb kirja alles peale seda, kui sa oled oma meiliaadressile saabunud kinnituskoodi sisestanud. Reaalselt see eriti usutavusele kaalu juurde ei anna sest ajutisi meiliaadresse teha on ju nii lihtne.

Sildid: #, #, #, #, #, #
3 comments on “Haldusreformi hääletus
 1. BC ütleb:

  ei ole see kinnituskoodi süsteem midagi uudne – seda on juba ka varem kasutatud.

 2. awater ütleb:

  Ai, vai!

  Mina toetan küll igasuguseid liitumisi.
  Kui meite kass teise kassi külge kinni jäi, siis esialgu paistis valus olevat (no kisa oli selline). Hiljem aga liitus ta teise kassiga ja siis ka kolmandaga.

  Järelikult ei olnud seal hullu midagi!

 3. Aarne ütleb:

  BC: Minule pole silma jäänud. Võib-olla ma lihtsalt ei osalenud nendel hääletustel.

  Awater: Liidame Tallinna kassiga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*