Tuludeklaratsiooni esitamine 2008 – TEHTUD!

KinnistusregisterJälle kord on kätte jõudnud see kaunis aeg kui saab tuludeklaratsiooni esitada. Otsisin sahtlipõhjast ID-kaardi lugeja välja ja tegin ära.

Seda, kas eelmisel aastal pidin samuti kodulaenuga ostetud kinnisvara kinnistusregistri registrinumbri ise sisestama, ma ei mäleta. See kord vähemalt küsiti. Igatahes hoidku kõik, kellel laenuintressidelt makstud tulumaksu tagasi on saada, see number deklaratsiooni tehes käepärast. Kinnistusregistri numbri saab teada ka Riigportaal eesti.ee kaudu.

* * *

Üks väga hea link kõigile tulumaksu alastele küsimustele vastuse leidmiseks: Maksu- ja Tolliameti tulumaksu alane KKK.

Sildid: #, #, #, #, #, #
4 comments on “Tuludeklaratsiooni esitamine 2008 – TEHTUD!
 1. Maria ütleb:

  Eelmistel aastatel pole seda küsitud. Sest ma oleksin mäletanud seda sahtlipõhja sukeldumsit ja ostumüügi lepingu pealt tolmukorra pühkimist…

 2. BC ütleb:

  to Aarne ja Maria: eelmine aasta seda ei küsitud. Ja sahtli põhja pole mõtet sukelduda – selleks on meil ju olemas eesti.ee kus on kõik vajalikud registrid, millest võid need numbrid leida.

 3. Aarne ütleb:

  Eesti.ee vastava teenuselehe pealt postituse juures olev ekraanipauk ju pärinebki.

 4. Maria ütleb:

  You`re always ahead of your time…We are always almost late. The thought is not yet arrived to the current and pressing issues tray. It will not until we have few hours left, a shame!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*