Käisin korteriühistu koosolekul

Loomulikult oli see täielik ajaraisk. 144 inimesest tuli kohale 36. Selleks, et koosolek oleks otsustusvõimeline oleks kohal pidanud olema vähemalt 72 inimest. Selle eest sai koosolek kiirelt läbi, kõigest pool tundi kestiski. Millalgi tuleb nüüd jälle uuele koosolekule minna. Seal tulgu või 3 inimest kohale, asjad saab siiski ära otsustada.

Nagu alati, nii ka seekord, oli kõige tähtsamaks probleemiks prügi. Samuti võttis hulga aega selgitamised teemal kui palju tohib parklat laiendada ja kas riigi maa peale tohib oma äärekive panna.

Esimest korda näidati ka võlgnike nimekirja. Müstilise korter 88 elanikud on umbes 10K võlaga teisel kohal. Mingil põhjusel ei tohi niisaugust nimekirja kuhugi avalikult välja panna aga inimestele näidata ikka võib.

Mõttetult raisatud aeg.

Pildil on kauatehtud-kaunikene prügimaja vundament.

Prühimaja vundament

Sildid: #, #, #, #, #
3 comments on “Käisin korteriühistu koosolekul
 1. Toomas ütleb:

  Sinu majaga on isegi hästi – vundament juba olemas. Meil pole sedagi, aga prügiputkat on vaja. Asi venib ja venib, tolku ei mingit.

 2. Claara ütleb:

  Huvitav… Miks mina sellest koosolekust midagi ei teadnud…

 3. Aarne ütleb:

  Mõnda aega oli kuulutus üleval näidupostkasti kõrval. Hiljem oli ainult välisukse kõrval.

  Eelmisel aastal libises minust see teine, igal juhul otsustusvõimeline koosolek mööda. Lihtsalt ei näinud kusagil kuulutust. Alles hiljem sain teada, kui teadetetahvlilt otsuseid lugesin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*