Kandideerin KOV volikogude valimistel

Valimisliit Vaba Tallinna Kodanik Nagu mõned mu lugejatest juba teavad, aga enamus tõenäoliselt pole kuulnudki, kandideerin ma oktoobris toimuvatel  kohalike omavalitsuste volikogude valimisel. Otse loomulikult kandideerina ma oma kodukohas Mustamäel ning kuna ma ühtki erakonda ei kuulu, osalen valimisliidu "Vaba Tallinna Kodanik" nimekirjas.

Esimesel võimalusel panen siia blogisse üle ka oma mõtted ja lubadused seoses valmistega. Valimisliidu lähtekohtadest ning eesmärkidest saad lugeda VTK kodulehelt.

Mulle on juba öeldud, et "Kandideerid, järelikult oled poliitik. Ja poliitikud on paraku kõik tõprad  :-(".  Loodan, et suudan end erandina tõestada ning õnneks olen oma otsuses ka toetust leidnud.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #, #
3 comments on “Kandideerin KOV volikogude valimistel
  1. HillarP ütleb:

    Mina lisaksin siia hoopis lingi Silver Meikari artiklile http://www.meikar.ee/blog/2013/09/kandideerimisest/ Minu arvates väga hästi lahti kirjutatud, miks KOV valimistel kandideerida. Mis poliitikutesse puutub, siis tsiteerin: “Kandideerin valimisliidu üldnimekirja viimaste seas ja minu kandideerimine on eelkõige toetus sellisele mõtlemisele, mis näeb kohalikke valimisi võimalikuna teisiti kui suurerakondade valimistehniliste oskuste näitamisena. Kui ma haldus- või volikogusse valituks saan, teen ma oma tööd seal nii hästi kui suudan.”

  2. Ege Hirv ütleb:

    kõik valimisliidud peavad üksteise tegevust võimendama ja näitama end uue jõuna, kellede peale võib loota http://valimised.err.ee/?c=9&p=1&id=347

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*