Minu valimistulemus 2013

Kõigepealt pean ma loomulikult tänama kõiki, kes KOV2013 valimistel minu poolt oma hääle andsid.

Suur tänu teile kõigile usalduse eest!

Pardid lendu!

Saadud 30 häält oli kõvasti rohkem, kui ma ise loota julgesin. Kui vaadata, mitu häält sai meie kultuuriminister (29) või mitme häälega Tallinna linnavolikokku saadi (31 ja 13), siis võin ennast päris uhkena tunda. Tallinna 1570 kandidaadist jagasin ma koos 8 teisega 526. kuni 534. kohta. VTK arvestuses olin 93 kandidaadi hulgas 50.

Kahjuks küll jäi VTK häältesaagist väheks, et valimiskünnist ületada kuid päris mahavisatuks neid hääli minu arvates siiski lugeda ei saa. Loodan, et erakondadele sai mingisugunegi sõnum saadetud selle kohta, et on palju inimesi, kes nende tegevusega rahul ei ole ja ootavad muutusi.

Mis ma isiklikult valimistel osalemisest sain? Tutvusin paljude huvitavate inimestega, sain aimu valimistel osalemise köögipoolest aga eelkõige pani see mind vast  mitmete asjade üle järele mõtlema.

Mis edasi? EU parlamendi ja Riigikogu valimistel ma küll osaleda ei plaani. Parteistumisele endiselt ei mõtlegi. Nelja aasta pärast toimuvate KOV valimisteni on nii kaua aega, et mingisuguseid plaane on veel vara teha.

Mulle antud usalduskrediiti peaksin nüüd kuidagi Mustamäe üldiseks hüvanguks ära kasutama aga siin mul selget ideed pole. Olen avatud ettepanekutele.

See on nüüd tõesti mõneks ajaks viimane poliitikateemaline postitus.
Naljakad kassid ja muus säärane ootavad ammu aega, et pildile pääseda.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*