Kõik venelased on sitapead?

KülmikEi ole. Venelaste, nagu ka iga teise rahvuse hulgas, leidub nii sitapäid kui toredaid inimesi.

Delfi.ee tuleks vangi panna ja mitte mingiks lühikeseks ajaks. Sellega, et nad võtavad mingi suvalise tüübi vihkamisblogi ja avaldavad sealt leitud pasa pealkirja "Vene blogipidaja: Eesti – endistest seakarjustest ja köögitöölistest koletiste ühiskond" all, heidavad nad varju kõigile meil elavatele venelastele. Delfi on kokku võtnud kogu oma julguse ja pole sellele artiklile isegi autori nime juurde pannud.

Võib olla, et mul on silmaklapid aga need venelased, kellega mina suhtlen, küll niisugused sitapead ei ole.Täitsa tavalised kahe silma ja ühe ninaga tegelased on.

Ma ei viitsi praegu seaduseid lugeda aga mulle meenub küll, et "rahvuste vahelise vaenu õhutamine" on see, mille eest meil karistused ette nähtud on. Just selle seadusega peaks Delfi praegu niimoodi saama, et kauaks meelde jääks.

 

Sildid: #, #, #
2 comments on “Kõik venelased on sitapead?
  1. HillarP ütleb:

    blogi ise asub http://jurialhaz.livejournal.com/ ja tundub, et “onkel” ongi spetsiaalselt trollima pandud. onkel on jutumärkides sellepärast, et ma pole sugugi kindel, et tegemist on sama inimesega, kes pildilt vastu vaatab.

  2. Aarne ütleb:

    Natuke üle kuu on möödas ja tüüp saigi 100€ trahvi: http://www.tallinnapostimees.ee/527224/vaenuohutajast-blogija-sai-100-eurot-trahvi/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*