Kosmosesse tahad?

Otse kosmosesse!Tõesti - tõesti, kes poleks unistanud kosmosesse pääsemisest. Nõukaaja Gagarinivaimustuse üleelanute meeles mõlgub ikka unistus piiritutest kosmoseavarustest. Kahjuks lasti sinna ainult parimatest parimaid.

Nüüd on see tõesti võimalik isegi sulle, kes sa võibolla tublimast tublima mõõtu välja ei anna. Space Services Inc., on Houstoni firma, mis on nõus sind kas lihtsalt natukeseks ajaks kosmosesse või siis maakera orbiidile saatma. Samuti võid minna kuu pinnale või orbiidile. Eriti kosmosehimulistel on võimalus otse galaktika keskpunkti kihutada.

Hinnad ei ole samuti üle mõistuse, korra kosmoses ärakäimise hind algab 495.- dollarist. Orbiidile saad 1 295 $US eest ja kuule või kuu orbiidile alates 12 500 $US eest. Pole ju kõige hullem?

Tegelikult on siin ikka väike nipp kah mängus. Selleks, et kosmosesse saada, pead sa surnud ja kremeeritud olema. Või siis vähemalt kremeeritud.

Sildid: #, #, #, #
One comment on “Kosmosesse tahad?
  1. offf ütleb:

    Kuuldavasti pidi mingite “diilerite” k2est saama suhteliselt m6istliku raha eest mingi “laksu” mis lennutavat sind otsejoones orbiidile, v6ibolla veelgi kaugemale. Ilmselt, olenevalt “laksu” tugevusest kasv6i galaktika keskmesse. Niiet kosmosesse saab ka odavama raha eest ja kremeeritud ei pea ka olema. Ise ma, tõsi kyll, pole proovinud ega tea kogemus jagada, vaid levitan ainult edasi, mida naised saunas rääkisid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*