Kuidas sul maksehäiretega lood on?

WTFÜlemöödunud nädalavahetusel käisin EMT esinduses, et üks oma telefonipakett ümber vormistada. Kolm päeva hiljem sain E-Seifist kirja, et EMT on selle ümbervormistamise käigus teinud minu kohta maksehäirete päringu. Tore. Lepingu sõlmimisel või muutmisel partneri tausta kontrollimises pole midagi halba ega imelikku. Teen seda isegi nii era- kui tööelus.

Mingil põhjusel tegi EMT 4 päeva hiljem uue päringu mu maksehäirete kohta. Huvitav, miks? Saatsin neile kirja, kus küsisin, et miks niisugune päring tehti.

Vastus saabus õige pea ja seal öeldi, et teise päringu ajal, kui ma olin sisse logitud EMT iseteenindusse.  Saatsin siis EMT'le uue kirja küsimusega, et kas iga kord, kui ma iseteenindust kasutan, kontrollitakse mu tausta? Vastuseks sain, et tausta kontrollitakse iga kord, kui ma klikin lingile "Leping".

Kui nüüd järele mõelda, siis isegi see on täitsa loogiline - enne lepingu tingimuste muutmist peab ju veenduma, et partner ikka maksejõuline on. Esialgu mõtlesin küll, et WTF nad mind muudkui uurivad. :)

Minul küll maksehäireid pole aga tore on teada saada, kui keegi mu elu selle külje vastu huvi tunneb. E-Seif on niisugune mõnus teenus, mis teavitab sind meilitsi (tasuta kuni aasta lõpuni) kui keegi su maksekäitumise vastu huvi tunneb. Lisaks sellele saad raha eest teiste eraisikute ja firmade kohta finantsraporteid tellida.

Sildid: #, #, #, #, #, #
One comment on “Kuidas sul maksehäiretega lood on?
  1. Jack ütleb:

    tänud e-šeif’i reklaami eest

    Jaak, Dell

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*