Twitteri teated Messengeris

Tänapäeval käib asi nii, et blogija kirjutab oma blogi, blogi uuendab automaatselt Twitterit, Twitter teavitab Facebooki, Facebook värskendab Friendfeed'i, see helistab vanaemale, vanaema räägib kohviõhtul sõbrannale ja info muudkui levib. Igale poole jõuab.

Windows Live Messengeri staatust tuleb ikka käsitsi vahetada. Igav.

Leidsin mõnusa lahenduse, kuidas Twitteri teated automaatselt Windows Live Messengeri personaalseteks tujuteadeteks saab panna.

Twitter2PSMNipi rakendamiseks vajad Messenger Plus! Live nimelist programmi. Peale selle paigaldamist ja seadistamist saad sinna ise vingeid skripte juurde lisada. Seda, mida see proge muidu teeb, teab MSN'i maniakk niigi ja seda ei hakka ma siia kirja panema.

Vajaliku skripti, mis Twitteri sõnumid Messengeri üle toob, saad tõmmata siit: Twitter2PSM. Vastupidiselt kõigile tavasoovitustele tõmmata tarkvara otse tootja juurest, soovitan ma skripti just sealt alla tõmmata. Tegija enda lehelt tõmmatud asi minul tööle ei hakanud.

Kui skript on alla tõmmatud, siis ava Messenger Plus seaded, esimeselt lehelt vali "Scripts", "Import", näita skripti asukoht ette ja vajuta "Open". Luba skripti kasutamine, ütle oma Twitteri kasutajanimi ning valmis ongi.

Pärast saab veel määrata, kui tihti staatust uuendatakse, kas imporditakse ka @ vastused teistele Twitteri kasutajatele, kas kellaaega ja tweetimiseks kasutatud tarkvara nime näidatakse, jne.

Kokkuvõttes - väga lihtne ja mugav. Olen juba paar päeva kasutanud ja olen rahul.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*