Twitter vanemas telefonis? Lihtne!

SotsiaalveebMinu vanamoelises Nokia telefonis jookseb 40-seeria OP-süsteem. Sellest hoolimata on mul Twitteri kasutamine täiesti võimalik. Kõik mida sa oma telefonilt vajad, on internetiühendus ja võimalus jooksutada Java programme.

Mina kasutan Twitteriga suhtlemiseks kahte moodust:

Twim ekraanipauk1. Twim

Twim on pisike ja mõnus rakendus mille abil saad teha kõike, mida Twitteri veebilehelgi: tweetida, teiste tweete lugeda, vastata, lemmikuks märkida, jne.

Kuna tegu pole mingi rahaahne korporatsiooni toodanguga, siis saad sa rakenduse arvuti kaudu alla laadida ja siis mälukaardi või kaabli abil telefoni laadida. Mina kopeerisin programmi lihtsalt mälukaardile ja ta töötab sealt väga hästi.

Tore on ka see, et see programm toetab tervet virna Twitterisse foto- ja videosaatmisrakendusi. Videot ei ole ma isiklikult proovinud sest telefoniga filmida ma ei viitsi ja fotode jaoks kasutan tavaliselt hoopis teist lahendust - TwitPic.

TwitPic logo2. TwitPic

Mõnus ja lihtne vahend fotode postitamiseks. Vajad vaid Twitteri kontot ja telefonist meili saatmise võimalust. Pildistamise võimalus telefonis on samuti ülimalt teretulnud.

Kui oled TwitPic kontole oma Twitteri andmetega sisse loginud, siis antakse sulle spetsiaalne meiliaadress, millele saadetud pilt postitatakse ka sinu Twitteri kontole. Seda aadressi ei taha sa loomulikult kellegiga jagada. :)

Tähele tuleb panna seda, et pildi allkiri tuleb kirjutada saadetava e-maili subjekti reale, mitte kirja sisuks. Kui su meilirakendus piirab subjekti pikkust, siis on targem ka pildid Twim’i kaudu saata.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*