Kuidas saada endale tasuta mobiiltelefon

Hands-freeJärgnev skeem sobib EMT topelt+ klientidele. EMT kahjuks pakub soodustusi ja tasuta stuffi ainult uutele liitujatele ja vanad olijad on teenimatult tahaplaanile jäetud.

 1. Mine EMT esindusse ja tee endale uus liitumine. Paketi valik pole oluline. Oluline on, et kirja saaks ka soovitaja, kelleks paned oma kasutusel oleva numbri. Siis saad sa oma olemasolevale numbrile Soovitaja soodustust, mis sisuliselt tähendab 1000 krooni tasuta võrgusisest kõneaega (100.- kuus, 10 kuud). Liitumistasu tuleb siiski maksta, aga see on samuti soodustusega. Liitumine on tähtajaline, st 18 kuud pead sa oma uue numbriga EMT klient olema.

 2. Uus liituja saab endale tasuta telefoni. Valida on Samsung SGH C300, Samsung SGH X160 ja Nokia 2626 vahel. Pole küll maailma vingeimad mudelid, aga tasuta telefoni paha pilguga ei vaadata.

 3. Nüüd, kui sul on kaks telefoninumbrit, siis ühendad need Perepaketti. Nii on su mõlema numbri kuutasu kokku 45 krooni. Oma vanalt numbrilt uuele ja vastupidi saad samuti soodsalt (30 senti/min) rääkida.

 4. Kasuta rõõmsalt edasi oma vana numbrit. Uut SIM kaarti ei pea sa kunagi telefoni panema ja ta ei too endaga mingeid kulutusi kaasa, lihtsalt 18 kuud peab ta sul aktiivne olema.

 5. Nüüd oledki oma telefoni kuumaksu vähendanud 45.- kroonini ja saanud endale tasuta telefoni.

Proovitud, testitud, kindel.

Sildid: #, #, #, #, #
3 comments on “Kuidas saada endale tasuta mobiiltelefon
 1. Bock ütleb:

  Kunagi aastaid tagasi ostsin endale sarnase trikiga uue telefoni. Telefon küll maksis midagi ja teist kaarti pidin ainult kolm kuud hoidma, aga odavam kui lihtsalt uus telefon oli ikka.

 2. Aarne ütleb:

  Kunagi ostsin ka soodustusega telefoni koos liitumisega. Paar päeva hiljem lõpetasin liitumise ära.

 3. Rauno ütleb:

  tasuta telefoni tahaks ma küll aga ma tahaks vanemaid, mida suurem ja raskem seda parem, kui on müüa meilige mulle rauno.juuse@mail.ee mustvalge ekraaniga ja hea oleks kui oleks antenn.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*