Linnaosavanemad Google’s

Jätkuks eelmisele postitusele, kus ma võrdlesin Tallinna linnaosavanemate positsiooni Neti.ee otsingumootoris, avaldan nüüd ka tulemused Google kohta. Kogu metoodika on sama, mis eelmisel korral ja sestap teen lühidalt.

Keskmine otsingutulemuste arv Googles

Otsingutulemuste arv: 4 esimest (Haabersti, Lasnamäe, Mustamäe ja Nõmme) saavad plusse, 4 tagumist miinuseid (Kesklinn, Kristiine, Pirita, Põhja).

Otsingu tulemuste arv võrreldes eelise aastaga andis plusspunkte Haaberstile, Kesklinnale, Piritale ja Põhjale. Miinuseid said Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe ja Nõmme.

Linnaosavanemate võrdlustabel Googles

Tõusulaine plussid teenisid välja Haabersti, Lasnamäe ja Põhja. Languse eest saavad miinuseid Kesklinn, Kristiine, Mustamäe, Nõmme ja Pirita.

Jällegi on võitjaks Haabersti linnaosavanem Viktor Vassilijev kolme punktiga. Teisel kohal Lasnamäe ja Põhja kumbki ühe plusspunktiga. Kolmandaks platseerusid Kesklinn, Mustamäe, Nõmme ja Pirita ühe miinusega. Kristiine sai kolme miinusega viimase koha.

Allpool leiad veel graafikud linnaosavanemate isiklike tulemustega.

* * *

Rohkem ma enam seda statistikat ei korja. Kohe varsti saavad linnaosavanemateks juba hoopis teised inimesed. Samuti muutuvad Tallinna linnavalitsuse liikmed, kelle kohta ma samuti andmeid olen korjanud. Valitsus juba on andmete korjamise algusega võrreldes teises koosseisus.

<

p style="text-align: center;">Enampakkuja võib mu kahe aasta töövilja (Google, Neti, Blog.tr.ee ja Technorati otsingutulemuste arvud Presidendi, Riigikogus esindatud fraktsioonide esimeeste, Valitsuse liikmete, Tallinna linnavalitsuse liikmete ja linnaosade vanemate kohta) endale saada. Huvi korral võta ühendust!

Viktor Vassilijev Googles Marek Jürgenson Googles Mihhail Korb Googles Kalle Klandorf Googles Kalle Mihkels Googles Rainer Vakra Googles Tiit Terik Googles Enno Tamm Googles

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*