Linnaosavanemate tuleproov

Peaaegu aasta tagasi tegin ma väikese kokkuvõtte, et millise linnaosavanema kohta meil internetist kõige rohkem infot leida võib. Nüüd on aeg uueks kokkuvõtteks. Kuna eelmisel korral kasutasin neti.ee tulemusi, siis teen võrreldavuse huvides seekord samamoodi.

Esiteks siis keskmine otsingutulemuste arv. Võrreldes eelmise kokkuvõttega on keskmiste otsingutulemuste arv 13.5% langenud, s.t. linnaosavanemad on järjest vähem ja vähem teinud midagi niisugust, mis internetis äramärkimist leiab.

Keskmine otsingutulemuste arv

Haabersti, Lasnamäe, Mustamäe ja Nõmme said plusspunkte, Kesklinn, Kristiine, Pirita ja Põhja miinuspunkte. Lisaks said Haabersti, Kesklinn ja Pirita ühe plusspunkti tõusulainel olemise eest. Teised said siinkohal vastavalt miinuse.

Linnaosavanemate võrdlustabel

Linnaosavanemad:
Haabersti Viktor Vassiljev
Kesklinn Marek Jürgenson
Kristiine Mihhail Korb
Lasnamäe Kalle Klandorf
Mustamäe Kalle Mihkels
Nõmme Rainer Vakra
Pirita Tiit Terik
Põhja Enno Tamm

Kui võrrelda otsingutulemuste arvu umbes aastaste vahedega, siis on tulemusi parandanud Haabersti, Kesklinn, Mustamäe, Nõmme ja Pirita (plusspunktid kirja). Langenud on Kristiine ja Lasnamäe (miinused).

Kuna tegu on tõsiteadusliku uuringuga, siis ma rohkem arvutusi ei teegi. Ülekaalukalt võitis Haabersti linnaosavanem Viktor Vassiljev (3 punkti). Muidugi jõudis ta meediasse valdavalt igasuguse jamaga aga praegu ongi ülesandeks uurida meediakajastust ja mitte seda, kas see saavutati positiivsete või negatiivsete asjadega.

Teisele kohale jõudsid võrdselt ühe plusspunktiga Kesklinn, Mustamäe, Nõmme ja Pirita. Kolmanda koha saavutas Lasnamäe ühe miinuspunktiga. Viimaseks jäid Kristiine ja Põhja kes said mõlemad tulemuseks 3 miinuspunkti.

Otsingud on tehtud iga kahe nädala tagant, ajavahemikus 24.10.2007 kuni 07.10.2009 Neti.ee otsingumootorist, otsitav nimi on olnud jutumärkides. Niipea, kui mahti saan, avaldan ka Google tulemused.

* * *

Linnaosavanemate isiklikud graafikud:

Viktor Vassilijev - Haabersti Marek Jürgenson - Kesklinn Mihhail Korb - Kristiine Kalle Klandorf - Lasnamäe Kalle Mihkels - Mustamäe Rainer Vakra - Nõmme Tiite Terik - Pirita Enno Tamm - Põhja

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*