Minu raamat on valmis!

Minu raamatAprilli alguses, täpsemalt 1. aprillil,  kirjutasin ma sellest, kuidas ma Tallinna linna käest hunniku raha sain, et raamatut kirjutada. Erinevalt teistest, kes samuti pappi pidid saama ja kes lubasid 15.07 tulemust näidata, sain mina oma raamatu ka valmis ja mul on reaalne asi olemas.

Eelpool viidatud blogipostituse viimane lõik oli loomulikult nali ja viina ma tegelikult ikkagi kellelegi ei anna (1. aprill, ahhoi?). See eest ei küsi ma ka algselt välja kuulutatud 799 kroonist hinda, iga soovija saab raamatu suisa tasuta kätte.

21- Sajandi olusid arvestades ei ilmunud mu raamat mitte paberil vaid digitaalselt. Kõik soovijad saavad raamatut otse internetist lugeda. Esimene peatükk asub siin: Milleks bloog ja sealt viitavad juba lingid edasi, kuhu vaja.

Huvitav, et millega ja millal konkurendid välja tulevad... Kas nemad on juba linnalt raha kätte saanud? Minu pangaarve ootab endiselt ülekande laekumist. Kuna mul on puhkus juba käes, siis läheb kõigi laekumistega kiireks ja ma ootan tõesti laekumis, mitte ilusaid sõnu...

* * *

Minu blogi on printerisõbralik. Kui sa üritad midagi siit miskit printerisse trükkida, siis tulemuseks saad  paberile ainult sisu, mitte kujundust, taustu, reklaame, jne.

Sildid: #, #, #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*