Tallinnas poooled kasiinod suletud

Google kasiinoEesti Ekspress kirjutab, et aastaga on kasiinode arv Tallinnas üle poole võrra vähenenud ja nad on sinna kõrvale ka asjaliku kaardi teinud. Kindlasti rõõmustab asjade niisugune areng käputäit inimesi kes 18. juulil kasiinovastaste päeva tähistavad aga tegelikult on tegu ju halva uudisega.

Kui Tallinnas on aastaga senisest 90est kasiinost 47 tükki suletud, siis tähendab see, et terve suur hulk tellereid, koristajaid, turvamehi, kasiinojuhatajaid, jne on ilma tööta jäänud. Kasiinovastastele muidugi meeldiks üldse, kui kurjategijad kõik kasiinod maha põletaks.

Tegelikult tulevad need töötud nüüd just nimelt sellelt erakonnalt, kuhu kasiinovastaste pealik Max Kaur ise kuulub, abi nõutama.

Mind puudutab see uudis isiklikult sedamoodi, et minu kodukasiino, st kodu vahetus läheduses asuv City Casino, on samuti uksed kinni pannud. Uksel on silt, et "Tehnilistel põhjustel" ja läbi taasavatud akende paistab, et hoone on seest täitsa seinteni puhtaks roogitud. Umbes 3 aastat tagasi tehti samades ruumides asunud poest kasiino ja minul kadus mõnus võimalus külmkapijahedat õlut osta. Loodetavasti tehakse nüüd kasiino asemele mõni tore paik kust ka mina rõõmu leian.

Sildid: #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*