Lisa blogile Gravatari Hovercard

Tead, mis asi on Gravatari Hovercard? Pole kuulnudki? Gravatari ikka tead? Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele eitavalt, siis loe edasi.

Gravatar on on lahtiseletatuna "globally recognized avatar" ehk siis globaalselt tuntud avatar. Gravatar on see pisike pildike, mis igas seda teenust toetavas blogis kommentaaride kõrvale automaatselt ilmub. Oluline on see, et see pilt on seotud e-maili aadressiga ning iga kommentaar, mille sisestamisel on kasutatud sama aadressiga, saab sama pildi. Täpsemalt kirjutasin ma Gravatarist siis, kui ma selle teenuse toe oma blogile lisasin.

Gravatar Hovercard on uus teenus Gravatari kasutajatele. Kui hiirekursor teenust toetavas blogis gravatarile viia, avaneb infokaardike kasutaja nende kontaktandmetega, mille ta oma Gravatari profiili on lisanud.

Gravatar Hovercard

WordPress.com peal olevates blogides on see teenus kohe automaatselt olemas. Isehostitud WordPressile saad Gravatari Hovercard'i toe lisada  ülilihtsalt: lisa oma theme kataloogis olevasse faili functions.php järgnev rida:

wp_enqueue_script( 'gprofiles', 'http://s.gravatar.com/js/gprofiles.js', array( 'jquery' ), 'e', true );

Valmis, naudi! Nüüd töötab sul Hovercard nii blogis kui ka adminliideses.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*