Max Kaur peksab jälle segast

Saapad ja õluMax Kaur kirjutab oma kasiinovastases blogis, et kasiinode hasartmängumaksu raha ei peaks minema Kultuurkapitali rahastamiseks:

Mitte iga raha ei saa vastu võtta. Ja on eriti julm, et eesti kultuuritegelastele visatakse tükike kasiinoraha nagu kont koerale.

. . .

Eesti kasiinovastased on teinud korduvalt avaldusi, kus on kutsunud ka Eesti Olümpiakomiteed üles loobuma kahtlasest kasiinoäri rahast, mis kahjustab eesti spordi mainet rahvusvahelisel areenil. Kahtlase taustaga kasiinoäri raha ei sobi eesti spordile, sest see on sama hea kui sportlasi toetataks narkoärist teenitud rahaga.

Seoses sellega tekib minul küsimus, et kuhu oleks tema meelest eetiline seda maksuraha kasutada? Kas noored emad peaksid oma lapsevankreid niisuguse räpase rahaga ehitatud tänavat mööda lükkama? Või tuleks selle raha eest kaitseväele suuri pomme osta?

Mees võiks natuke enne ikka mõelda kah kui suu lahti teeb.

Sildid: #, #, #, #, #, #
4 comments on “Max Kaur peksab jälle segast
 1. Validool ütleb:

  Miks just mees võiks mõelda? Maks Kauri kohta ei ole teada ei tema liik, perekond ega rahvus. Nagu Pekingiski enne olümpiat tuleks talle teha ka sookontroll. Küll sa siis punastad, kui avastad, et oled siin kippunud emahane õpetama!

 2. Validool ütleb:

  /In internet noone knows you are a dog/
  http://www.unc.edu/depts/jomc/academics/dri/idog.jpg

 3. Aarne ütleb:

  Lähtusin sellest, et kõik pildid, mis tema kohta netis on, kujutavad tüüpiliselt just meestele omaste tunnustega isikut.
  http://images.google.ee/images?q=%22max%20kaur%22&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

 4. Tõnu ütleb:

  Hehhh… Ma leidsin mehetunnused ainult sellelt pildilt:
  http://paber.ekspress.ee/gfx/lood/23/linnar-max.jpg

  :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*