Mihkels: Linnaosavanema veerg pole valimiskampaania tegemise koht

Vastsest ajalehest "MUSTAMÄE" saab kohe esilehelt lugeda linnaosavanema Kalle Mihkelsi kuldseid sõnu:

Et linnaosavanema veerg pole valimiskampaania tegemise koht, siis jäägu erakond, kellele kuulub minu poolehoid, siinkohal nimetamata. Igaüks meist valib oma parema äranägemise järgi.

Lisaks sellele kirjutab ta samas veerus, et prügikastid olla täis erinevat valimisreklaami:

Minu kodumajas on ukse kõrval korv, kuhu kirjakandja paneb rämpsposti, mida inimesed oma postkastidesse ei soovi. Viimasel ajal on kast ääreni täis. Punased ja sinised, kollased ja kirjud lehed ja lehekesed lubavad kokku maad ja ilmad.

Ja paneb paika suuremad Eesti erakonnad IRL, SDE, RE, ERL ja ERE. Tegemist on petturite, lollide, pätide ja lihtsalt äpudega.

Keda siis reaalselt huvitab, et milline on linnaosavanema poolehoid, siis see peaks nüüd lehte keerama. Kolmandast leheküljest võtab pea kolmandiku kandidaadi 236 reklaam. Ükski teine kandideerija pole oma reklaamiga sisulehtedele pääsenud ja nemad peavad spetsiaalsel reklaamileheküljel oma propagandat avaldama.

Ajaleht "Mustamäe" on kahekeelne ajaleht, alustades ühest otsast on ta eestikeelne ja teisest otsast venekeelne. Esimest korda oli leht kokku volditud nii, et eestikeelne külg oli pealmine.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*