Mina – Savisaarega ühel nõul

Katkine seinDelfist saab lugeda, et mu linnapea ei taha toeta pedede väljendusvabadust. Üle pika aja olen temaga nõus ja arvan, et meie linnapea teeb ka vahel midagi õigesti.

Minul, kui valgel heteroseksuaalsel mehel vanuses 30 - 40, on tänapäeval rohkem kaitset ja väljendusvabadust vaja, kui teistel. Iga kord, kui nendele "teistele" midagi juurde pannakse, käib see minu arvelt.

Demokraatlikus riigis peaks kõigil, hoolimata igasugustest eelistustest, olema võrdne vabadus. Kui see nii ei ole, siis on jama ja selle jama lahendamiseks tuleks ikka kõigi kiusatute eest võidelda. Muidu on pärast nii, et kiilakatel pedemootorratturitel on oma väljund olemas aga punapäistel kuduja-keevitajatel on ikka miskit puudu.

Kui keegi kusagil võitleks minusuguste õiguste eest, ma vist ei viitsiks liituda.

Sildid: #, #, #, #, #
6 comments on “Mina – Savisaarega ühel nõul
 1. klaabu ütleb:

  aga kui kõigil peaks olema võrdne vabadus kasutada oma õiguseid, siis pededel ju ka? nii et, ikkagi küsimus miks ei kirjutanud alla. mina olen näiteks poolt, et seadus peab kõigile üks olema.

 2. Aarne ütleb:

  Kui kõigile on üks seadus, siis peaks
  KÕIK vähemus- ja enamusgrupid võrdselt kaitstud olema.

  Koerapidajatel, pededel, juuksuritel, kiilakatel, kudujatel, jne jne on kõigil niigi võrdsed õigused. Üks grupp ei peaks arvama, et nemad on võrdsemad, kui teised.

 3. Pronto ütleb:

  Lisaks veel siitpoolt juurde, et kui sulle eristaatust ei anta ja kõiki sinu soove ei rahuldata, siis ei ole see veel sinu õiguste jõhker jalge alla tallamine. Seisad sabas nagu kõik ülejäänudki, ei ole vaja ette trügida.

 4. klaabu ütleb:

  a siin ei olnud ju mingi eriõigus, lohhid,lugege uudist. oli et, kõikidel kodanikel on õigus korraldada meeleavaldusi ja a la rongkäike jn.e

 5. Vali Dool ütleb:

  Vastupidi, meil ju ei ole sellist korda, et kõigil on õigus korraldada. Politsei sai just õigust juurde jne. Peded (vist) tahavad, et neil oleks õigus marssida hoolimata sellest, et Dožori omad ei tohi.

  Igatahes pseudoteema, Savisaar võiks käe alla panna või mitte panna, kuna see on tema töö, mitte delegeerida seda mingitele komisjoidele. Kui ta mingi kettkirjaga liitub, siis ei tähenda see veel, et kõik peded võivad igal ajal marssida, ikka peab enne ürituse registreerima.

  Huvitav ainult, et kas Savisaar pidi ka kirja edasi saatma viiele linnapeale keda ta teab ja kas pidi ka midagi edastama listis esimene olevale linnapeale?

 6. Aarne ütleb:

  Kui meil on demokraatlik riik, siis peab kõigil, ka pededel ja dozoridel, olema õigus oma arvamust väljendada. Samas, mingile huvigrupile pole vaja teha ekstra õiguseid/seaduseid, et nemad oleks teistest rohkem esindatud.

  Ma tegelikult tegin selle postituse selleks, et ära märkida imelist olukorda, kus ma oma linnapeaga nõus olen. Hoolimata sellest, et mis erakonnas ta on või sellest, et ta on Edgar Savisaar.

  Uus politseile lisaõiguste andmise seadus on minumeelest jura. Eestimaa Laulu ja Balti ketti mäletate?

  Edaspidi lähevad kõik kommentaarid, kus mind või minu blogi kommentaatoreid anonüümselt “lohhideks” sõimatakse, kustutamisele. Tegelikult mind võib ikka sõimata aga palun viisakate sõnadega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*