Must nädalavahetus

Minul, nagu ka paljudel teistel üheksast viieni töötajatel, algab nädalavahetus reedel peale tööd. Tavaliselt on nädalavahetus olnud ikka rõõmuaeg aga mitte seekord. Seekord on tulemas tõsiselt must nädalavahetus.

Mõned tsitaadid Delfist:

Peaminister Andrus Ansip kutsus kõiki autojuhte üles kinnitama reedel oma sõidukile musta lindi, et leinata kõiki liikluses hukkunuid.

...

Eesti Loomakaitse Selts kutsub 19. augustil kõiki loomasõpru üles mälestama kodutuid loomi, kes on meie seast lahkunud selle tõttu, et kodu vajavaid loomi on rohkem kui loomasõbralikke kodusid.

Neid igasuguseid leina- ja mälestuspäevi hakkab juba kole palju saama. Rõõmupäevadest oli meil hiljuti jaanipäev ja varsti tuleb taasiseseisvumise päev aga igast-sugu kurbi päevi on ja tuleb nagu muda.

Täna poole üheteistkümne paiku Mustamäe tee ääres ühe sigareti pikkuse vaatlusperioodi jooksul nägin ma ainult ühte autot, millele oli kinnitatud must lint.

Sõlmisin endaga kokkuleppe, et mina ei leina sellel nädalavahetusel midagi ja kuhugi linte ei seo. Samas luban ma, et purjus peaga rooli ei istu ja ühtegi looma tänavale ei viska. Lihasöömisest ja joomisest ma siiski loobuda ei kavatse.

Selle leppe grandiks on ka sm. Arnold Rüütel, kuna ta on grandiks mõistetele "tasakaalustatud ühiskonna kord" ja "tasakaalustatud sotsiaalne majanduslik areng", nagu ta ise Postimehele antud intervius ütleb. No vähemalt Delfi andmetel.

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*