Presidendiproua kleidiarvustus

ZombiMa arvan, et see kleit, mis Evelin Ilvesel homme õhtul seljas on, igati OK. Võib-olla pole see võimalikest parim aga kindlasti on tegu igati asjakohase ja sobiliku riietusega. Minu meelest on meie presidendiproua üldse niisugune, kes käib täitsa viksil ja viisakalt riides ja näeb ilusates riietes hea välja.

Niisuguseks arvamuseks annab mulle alust piisav elukogemus mille jooksul olen ma näinud nii ühe- kui teistsuguseid kleite ja nende kandjaid.

Ma olen üsna veendunud, et kõik, kes vastupidist väidavad, pole ise kunagi midagi nii uhket selga saanud ja on lihtsalt kadedad. Kindlasti käivad nad ise tavaliselt väljaveninud põlvedega dressipükstes ja kollastes sokkides ja nad ei näe kunagi nii head välja, kui Evelin.

Need inimesed, kellel pole Vabariigi aastapäeva puhul muudest asjadest kirjutada, kui kleidimoodi kritiseerida, võiksid endale näiteks jääkuubikud ninna pista ja rumala jutu asemel oma teksapüksid ära viikida. Sama soovitan kõigile neile, kellele meeldib kasutada väljendit "pingviinide paraad".

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Presidendiproua kleidiarvustus
  1. A.I.V.O. ütleb:

    Agentuur TassKoffi andmetel kannab Proua Ilves homme pükskostüümi.
    :D
    Näis, kas vastab tõele…

  2. Aarne ütleb:

    Ma olen kindel, et ta näeb selles täitsa hea välja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*