Taevane Investeerimine

ElevantMai rahu Kõigeväeline Jumal olgu teiega alati ja kogu teie pere. Minu nimi on Sigrid I Mamaeve (Etonia), kes abielus hilja Haruna AFGHANISTAN kodanik ja mulle tuli moslem, olen 68years old nüüd. Olen olnud kannatusi haige voodi viimase 3years pärast eestkostetava terroristide poolt Ameerika Ühendriikide Afganistanis. Sõja ajal Ma kaotasin oma abikaasa ja kahe lapse sõjas Afganistanis ja JUMAL sutained mind, ma olen nüüd tagasi Jumala Christian.

Miesvainajani oli International Oil töövõtja nelja suurima naftat tootvate riikidega, Aasia ja Aafrika ja sain oma e-posti aadressi Internetis privaat otsida perekonnast moslem või kristlane, kes aitavad vaeseid mille summa on € 9.3m hoiule aastal panka Miesvainajani oma tulusa Oil äri.

Kas sa ausalt öeldes see mulle kui jah palun edastada mulle oma isiklikke andmeid, mis võimaldavad mul teeb vahetu kontakti sa nii väga kui ma näen sind isiklikult.

Ma tahaksin teada, kutsun teid nii, et me mõlemad istme koos nagu üks pere jagada seisukohta projekti investeerida.

Ma ei palu sul tagasi maksta mulle raha või saatke mulle kõik kohe algul raha eest saate raha küsimus heategevus projekti. Vajan sinu siirus ja ausalt kas oled moslem või Cristian teostada oma soovi ja täita mu soovi vähem privileeg ühiskonnas.

Jumal on teiega (Amen).

Südamlikud tervitused
Alimatu Haruna

* * *

Niisugused spämmid on väga head keeletehnoloogidele: kohe on näha, kus automaattõlkija hätta jääb ja milliseid kohti oleks veel vaja putitada.

Mina olen kunagi oma hääle sõna otseses mõttes Eesti keeletehnoloogia arendamiseks andnud. Selleks pidin ma 10 korda erinevatel aegadel ühele telefoninumbrile helistama ja etteantud lauseid lugema. Mis mu häälega pärast tehti, seda ma enam täpselt ei mäleta.

Sildid: #, #, #, #, #
3 comments on “Taevane Investeerimine
 1. Larko ütleb:

  Ise eneses hea, et spämmärid tõlkemasinaid nii pimesi usaldavad. See aitab kaasa spämmi ära tundmisele ja seda enam on loota, et ka veebis kogenematud inimesed nii kergelt õnge ei läheks. Siin olevat läkitust lugedes tekib vaata et tahtmine kirjale vastata ja hea eesti keele eest kiita. Ikka julgustamaks spämmärit Google tõlkijat edaspidigi usaldama :-P

 2. Aarne ütleb:

  Õnneks on Gmaili spämmifilter piisavalt tark, et ka ilusas eestikeeles kirjutatud saasta oskab väga hästi kinni pidada. Kui just mitte esimesel korral, siis teisel-kolmandal kindlasti.

  Siinkohal tervitused mitmetele koolitus- ja reisifirmadele kelle pakkumisi ma enam kunagi ei näe.

 3. Larko ütleb:

  Isegi nii hästi töötab GMaili filter, et ma kunagi ei saa teada, kas mõni reisibüroo soovib kohtuhagi Infoühiskonna teenuse seaduse või Võlaõigusseaduse alusel saada, sest nende võimalik vastus Petsi standardähvardusele minuni kunagi ei jõua :-P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*