Vasta mu küsitlusele!

KüsitlusTegin väikese küsitluse millele kõik mu blogi lugejad on oodatud vastama. Tahaks oma lugejate kohta rohkem teada saada.

Igasugused statistika- ja analüütikaprogrammid ütlevad mulle küll, et 82.8% külastajatest on Eestist, 56.2% kasutab erinevaid Internet Exploreri versioone (Firefox 32.8%) aga millised inimesed nende numbrite taga on, seda ma teada ei saa.

Küsitluse täitmine ei tohiks aega võtta üle paari minuti. Küsitlus koosneb kümnest  küsimusest millest kuuele on vastusevariandid ette antud. Nime ja meiliaadressi ei küsi aga see eest küsimused ülimalt isiklikud. :)

Kõik vastused on anonüümsed. Kui sa siiski leiad, et sa mõnele küsimusele vastata ei taha, siis võid selle rahulikult vahele jätta.

Oleksin väga tänulik, kui sa selle paar minutit aega leiaksid ja küsitlusele vastaks.

Sildid: #, #, #
2 comments on “Vasta mu küsitlusele!
 1. Offf ütleb:

  Oh island!
  “Kui tihti sa mu blogi külastad?:” Siis kui uus postitus tekib. (sa ju eeldadad, et inimesed loevad sinu blogi mingi feedi vahendusel)
  “Kuidas sa mu blogi loed?” l2bi blog.tr.ee kanali, kui on n2ha uut postitust.
  Muide, ma eelistan ka rss kasutades ALATI avada originaalartikli ja kasutan rssi AINULT uuest positutsest teada saamiseks.
  ;)

 2. Aarne ütleb:

  Olen järgmisel küsitlusekoostamisel osavam ja targem.

1 Pings/ Trackbacks järgnevaks "Vasta mu küsitlusele!"
 1. […] panin üles küsitluse ja palusin postituses kõigil oma blogi lugejatel sellele vastata. Läksin isegi nii kaugele, et maksin raha, et see […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*