14 755 dollarit…

... on mu blogi väärt Stimator.com hindaja arvates. Kroonides teeb see 178 632.88. Olen rahul.

$14,755
Check yours?
Sildid: #, #, #
7 comments on “14 755 dollarit…
 1. kurilane ütleb:

  Aga kurilane.blogspot.com on väärt 5 280 274$.
  Hämmastav, eriti kui arvestada kui vähe vaeva ma sellega näinud olen.

 2. Aarne ütleb:

  Vinge ehkki niisuguseid suuri numbreid annab see hindaja vist tänu blogspot.com domeenile. Samas, kõik blogspot.com blogid nii vingeid numbreid ei saa. Need, mis suure numbri saavad, saavad kõik väärtuseks ~5 28x xxx dollarit.

 3. kurilane ütleb:

  Ma arvan ka, et siin on mingi kala sees. Samas kui keegi on huvitatud, võin vabalt ära müüa, teen lausa 90% allahindlust! :-D

 4. mks ütleb:

  Nimetet leht kontrollib ainult teise astme domeeni… ehk siis Sinu blogi puhul pri.ee, blogspoti blogide puhul blogspot.com domeeni jne… ehk siis tulemus ise pole midagi väärt, kui blogi ise just teise astme domeenis ei asu :)

 5. OV ütleb:

  Huvitav millest sõltub web-volume? Sinul on 4.86 aga minul miskipärast 0.00? Kas võimalik et enda muudetud skinil on mõni html-tag vigane?

 6. Aarne ütleb:

  Ainult teise taseme domeeni mõõtmisega tegu pole, miks muidu on erinevatel blogspot.com või pri.ee lehtedel erinevad skoorid. Kõik .pri.ee domeenid paistavad üle 14K saavat aga blogspot.com kõiguvad paarisaja ja 5.28 miljoni vahel.

  Seda, mis asi see “web-volume” on, ma saidilt välja lugeda ei suutnud.

 7. offf ütleb:

  Jah. Kuna minu oma asub .ee domeenis, siis on tav22rt ainult 347 daala.
  Yldselt, mistahes mitte-angliisikeelsete blogide puhul puhuvad need analysaatorid ikka puhast ja naturaalset bullshitta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*