Blogilugejate küsitluse kokkuvõte

10.02.2009 panin üles küsitluse ja palusin postituses kõigil oma blogi lugejatel sellele vastata. Läksin isegi nii kaugele, et maksin raha, et see postitus oleks blog.tr.ee tabelis.

Nüüd on aeg kokkuvõteteks.

Kokku vastas küsitlusele 72 inimest kellest mehi oli 52.8% ja naisi 41.7%. 2.8% pidas oma sugu nii salajaseks, et nad valisid vastuse "Ei ütle". Minu karmi machoblogi juures on niisugune kõrge naiste osakaal natuke üllatav.

Kõige rohkem oli vastanute hulgas neid, kes olid 20-25 aastased (20.8%). Neile järgnesid 26-30 (19.4%) ja 31-35 (18.1%) vanuserühmad.

Mitu korda päevas külastab mu blogi 27.8% ja ühe korra 59.7% vastanutest. RSS’i kaudu lugejaid 43.1% ja otse blogist loeb 48.6%. Nagu Offf kutsele jäetud kommentaaris viitab, siis need kaks küsimust ei olnud kõige pareminin läbi mõeldud.

Peale minu blogi lugemise tegelevad inimesed ka teiste asjadega (üllatus - üllatus). 63.9% neist käib tööl ja võrdselt 13.9% käivad kas koolis või ei käi üldse kusagil. Ei tea, kas nad elavad rikka mehe muretut jõudeelu või on hoopis töötud.

Rahaasjadega on suuremal osal vastanutest enam-vähem korras. Suurepäraselt saab hakkama 15.3%, enam vähem 51.4%. Kahjuks on 16.7% lugejatel näpud põhjas ja 6.9% on suisa pankrotis.

Keskmine jalanumber, peale ebareaalsete vastuste eemaldamist, on 42. Seda on globaalse kliimasoojenemise tingimustes hea teada sest väiksema jalanumbriga inimesed vajuvad tekkivasse sohu enne kui soorokpasleedni omanikud.

Minu enda vastused

Mis soost oled? Mees
Kui vana sa oled? 30-35
Millised postitused sulle mu blogis kõige rohkem meeldivad... Kõik meeldivad. Ebameeldivaid postitusi pole kirjutanud.
Millest ma enam kunagi kirjutada ei tohiks või millist teemat üles võtta? Jätan endale vabad käed teemade valikul.
Kui tihti sa mu blogi külastad? Iga päev ja mitu korda. Vaatan ikka kõik postitused enne "publish" vajutamist reaalses blogikeskkonnas üle.
Millega muidu tegeled? Käin tööl
Kuidas sul praegu rahaline seis on Enam-vähem
Mis su jalanumber on: 46 või 12W

* * *

Vabas vormis küsimustele anti väga erinevaid vastuseid.

Mõnedele inimestele meeldivad IT, arvuti ja tehnikateemalised postitused, mõni tahab rohkem GPS’i teemat või seksi ja vägivalda. Rinnahoidjaid ja diislikütust nõuti. Aktuaalseid postitusi inovatiivsetest ja uutest asjadest taheti samuti.

Mõned inimesed ei tahaks lugeda GLONASS’i ja muudest satelliitidest või poliitikast.

GLONASS ja muud satelliidid siiski jäävad. Need on otseselt minu igapäevase tööga tihedalt seotud ja pakuvad mulle huvi. Pealegi, kust mujalt niisugust infot eesti keeles ikka saab...

Poliitikaga on kah nii, et kui mõni asi ikka kopsu väga üle maksa ajab, siis panen kirja. Loodetavasti mitte liiga tihti.

Pingviinide suguhaigustest luban, et ei kirjuta (kiusatus on küll suur). Ärkasin-sõin-pesin tüüpi postitusi samuti ei tule.

Väga halvasti keegi õnneks ei öelnud ja “Lõpetuseks” lahtrisse jäeti hoopis häid soove.

* * *

Suured tänud kõigile vastajatele.

Jätan küsitluse püsivalt üles. Kui kellelgi on huvi, siis võib julgelt osaleda. Kui uusi osalejaid juhtub kõvasti juurde tulema, siis teen mõne aja pärast uue kokkuvõtte.

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*