Woopra ei olegi nii mõnus

Kuu aega tagasi kirjutasin sellest, et sain endale võimaluse Woopra veebianalüütikat kasutama hakata. Tundus vinge asjana.

Nüüd ma enam nii rõõmus ei ole. Paistab, et Woopra'l on teenuse stabiilsusega mingeid tõsiseid probleeme ja aegajalt nad lihtsalt ei suuda külastajate kohta kõiki andmeid kätte saada (näiteks ühel päeval "0 visits" ja "643 hits"?). Samuti ei saa Woopra klient tihtipeale serverist vanemaid andmeid kätte.

Lisaks sellele on "Alltime visits" mõnel päeval väiksem kui eelmisel. Külastajad lihtsalt läksid kõik minema ja võtsid vanad sõbrad ka kaasa? :)

Positiivse poole pealt niipalju, et oma veebilehte on nad nüüdseks parandanud ja mõningast statistikat saab ka nende saidil näha. Mõne lehe, mille statistikale mull juurdepääs on, andmeid loetakse siiski korralikult aga ka nendega on mõnel päeval probleeme.

Woopra

Woopra

Seoses sellega kaalun praegu oma blogis Woopra kasutamisest loobumist. Mõnel saidil jätan ta vast siiski tööle lihtsalt selleks, et uudiste ja uuendustega kursis olla. Wooprast võib kunagi tõeliselt vinge asi saada aga praegu ta seda veel ei ole.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “Woopra ei olegi nii mõnus
  1. Validool ütleb:

    Ah, anna neile aega. Beeta ju! Ega ta su saidis ruumi ei võta. Mulle ta ikka meeldib, ehkki jah, vahel näitab lolle numbreid.

  2. Aarne ütleb:

    Iga vidin, mis veebilehel on, suurendab serveri koormust, suurendab lehe laadimisaega, jne. Lahedad lehed on kiired. Mina tahan lahe olla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*