WordPress 2.6 – uuendus tehtud

WordPress 2.6 seaded

WordPress 2.6 seaded

Eile nurisesin ma, et uus WordPress 2.6 on katkine. Nüüd on lahendus leitud ja bloog ilusasti viimasele versioonile ära uuendatud. Nagu ikka, on lahendus lihtsam, kui alguses tundub.

Loomulikult võiks uuendamine kohe out-of-the-box töötada, aga saan hakkama. Esitasin ka bugreport’i ja see tunnistati kriitiliseks ning kõrge prioriteediga olevaks.

Selleks, et kõik lingid korralikult töötaksid, tuleb oma permalinkide seadeid natuke sättida. Minul oli määratud vaid, et kasutatakse custom struktuuri index.php/%postname%/. Category base ja Tag base olid määramata. Kui määrasin ära, et Category base on "/category" ja Tag base "/tag", siis saigi asi korda.

Nüüd peaks kõik lingid töötama nii, nagu nad seda kogu aeg teinud on.

Soovituse leidsin siit: FIX: 2.6 Permalink issues with "index.php". Kõiki, kes oma permalinkide struktuuris ei kasuta index.php'd, see viga ei puuduta.

* * *

Käesolevas postituses on 197 sõna. See on üks uue versiooni lahedatest võimalustest. :) Teine päris lahe asi on pildiallkirjade/-raamide lisamine (nagu juuresoleval pildil).

Praeguseks on mul peaaegu välja mõeldud plaan, kuidas see index.php sealt URL’ide seest nii ära kaotada, et kogu sait jääks tööle, sissetulevad lingid viiksid ikka õigesse kohta ja kõik oleks kena. Peaaegu.

Küllap ma juba siin kajastan, kui ilusad URL’id tööle saan.

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “WordPress 2.6 – uuendus tehtud
  1. Indrek ütleb:

    Heakene küll, aga kuidas seda tarkust ka blogi Lehtedele rakendada.
    Mul majandab WP kodulehte.
    Kui eelmainitud kombel tegutseda, siis annab ikka 404 lehe ette.

  2. Aarne ütleb:

    Minul oli probleem lehtedega versiooniga 2.5. Uuendus 2.5.1 peale lahendas leheprobleemid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*