WordPress 2.6

WordPress PermalinksTäna tuli välja WordPress'i uus versioon 2.6. Uusi võimalusi on palju ja neist saab lähemalt lugeda siit: WordPress 2.6.

Alates versioonist 2.6 beta3 on jälle see jama, et neil, kes kasutavad "/index.php/%postname%/" permalinke, leht enam ei tööta. Analoogne probleem tekkis ka versioonile 2.5 uuendamisel. Kui eelmisel korral ei töötanud lehekülgede näitamine, siis nüüd on lehed pea ainuke asi, mis veel tööle jäi. Proovisin ka 2.6 beta1 ja beta2 versioone ja seal niisugust jama ei leidnud. RC (release candidate) versioonis oli samuti viga sees.

Kõik teised WordPress'i enda poolt välja pakutavad permalinkide struktuurid töötavad korralikult.

Kui Beta versioonile võib vead andeks anda, siis RC ja lõpp-produkt võiksid juba ikka korralikud asjad olla. Kirjutasin veast ka WordPress'i foorumis aga sealt pole mingit vastust tulnud.

Erinevalt eelmisest uuendusest ei lasknud ma uusimat tarkvara kohe oma blogile kaela vaid proovisin eraldi saidil. Õnneks!

Kaalun tulevikus oma blogi ilusate (.../aarne/postitusenimi/) linkide peale üleviimist. Tundub, et arendajad ei taha eriti vanamoodsate inimestega, nagu mina, arvestada. Lisaks sellele on ilusamad URL'i ka ilusamad. :)

Sildid: #, #, #, #, #
2 comments on “WordPress 2.6
  1. Erko Risthein ütleb:

    Postitage WordPressi TRAC keskkonda uus ticket. :)

  2. Aarne ütleb:

    Ticket on postitatud, foorumis on kurdetud. Paistab, et ma pole ainus kellel niisugune probleem on. :(

    Tuleb tõsiselt kaaluda ilusate permalinkide peale üleminekut. Nendega paistab, et probleeme pole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*