Aprillinaljadest

OskusedKuna mul naljapäeval ühtki head mõtet ei olnud, siis jäigi sellel aastal blogis naljajutt kirjutamata. Paistab, et ka paljudel teistel oli sama probleem sest isegi vaatamata otsimisele ma eriti mingeid naljakaid nalju ei blogidest ega lehtedest ei leidnud.

Senini blogis avaldatud aprillinaljadest on kõige paremini välja tulnud möödunudaastane, kus ma kirjutasin sellest, kuidas ma Delfi ülemtoimetajana tööle hakkan.

Alles hiljuti oli üks inimene imestunud, et ma tegelikult veel ikka vanas kohas töötan ja teine uuris vaikselt, et kuidas mu koostöö Delfiga ka sujub. Mina ei saanud neist alguses aru, et millest niisugused imelikud küsimused aga kui mulle mu blogikirjutist meelde tuletati, siis jõudis kohale küll.

Loodetavasti läheb järgmisel aastal humoorikamalt!

Sildid: #, #, #, #
2 comments on “Aprillinaljadest
  1. HillarP ütleb:

    Mis parata, masu aeg on ka huumorisoonele mõjunud :(

  2. Ailar ütleb:

    Ega vist sel aastal blogijad eriti nalja ei teinud tõesti. Mul oli plaanis muidu, kuid mu plaan ei läinud läbi, sest minu aprilli nalja jaoks oli vaja kahte inimest, kuid esimene isik, kellele pakkusin võimalust naljas osaleda, keeldus, ja teine isik ei vastanudki. Aga su Delfi nali oli küll hea. Lugesin ka nüüd läbi. Loodame, et blogi pidajatel tuleval aastal ikka mõtteid tuleb ning need ka teoks teevad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*