Doktor Toomparki dieet

Olen viimasel ajal kuulnud mitmesugustest erinevatest dieetidest ja kaalulangetamise viisidest. Kõik nad lubavad minged tulemusi, kuid selle eest peab dieedilolija (dieetija? dieetleja?) taluma suuri pingutusi ning pajust loobuma. Wikipedia andmetel on diiet piirangutega toidukord. Piirangud??? Ei, piiranguid pole meile vaja.

Ma olen isiklikult väga põhjalikult igasuguseid naiste asju uurinud ja võin üsna kindlalt väita, et naised peavad dieeti kahel eesmärgil: olla väiksemad ja kergemad. Seega on vaja mõnusat ja mugavat moodust kehakaalu ning –mõõtmete vähendamiseks? Ja seda tahavad valdavalt naised? Aeg on tööle asuda.

Tehniline plaanKoostasin kõrval pildil oleva tehnilise plaani, panin paika algse ülessande püstituse. Peale esialgsete plaanide paikapanemist töötasin ma Kapakohila sõltumatus teadusuuringute instituudis välja täiesti uue programmi kehakaalu ja –mõõtmete vähendamiseks.

Unusta igaveseks nälg ja toitumispiirangud! Söö seda, mida sa tõeliselt tahad, näiteks seapekki. Paar suutäit on vähe? Söö siis kasvõi pool siga nädalas ja ma garanteerin sulle – sinu kaal ja mõõtmed vähenevad! Sa oled pisem ja kergem kui enne ja seda kõike alates ühe nädala möödumisest programmi alustamisest.

Kuidas alustada?

Alustuseks astu kaalule. Jäta number meelde või veel parem, kirjuta üles. Viska minema oma koju soetatud Herbalaifi tooted ja Kaalujälgijate liikmekaart. Sa ei vaja neid enam kunagi.

Programm

Nüüd alustamegi programmiga. Söö nädal aega järjest seda, mida tahad, mis sulle tõesti meedib. Kui sulle maitseb pekk või shokolaad, siis lase käia. Hamburgerid on OK. Pirukad ja koogid, need on meie sõbrad. Sprotid on hea. Joo kasvõi puhast õli kui see juhtub sulle maitsema. Söögiaegadeks vali need kellaajad, mis sulle meeldivad. Peale kuut õhtul võib ka süüa. Söö või südaöösel. Alkohool maitseb? Lase käia, veini ja viina, õlut ja siidrit. Pudelite, purkide ja pangede kaupa. Raske uskuda? Usu, tulemus on garanteeritud kui sa programmi korralikult järgid.

Esimesed tulemused

Peale nädala möödumist sae endal vasak käsi maha. Laboritingimustes andis kõige paremaid tulemusi rauasaag, puusaag räsib haava väga ära. Peale esimese valushoki möödumist astu kaalule. Number on väiksem kui eelmisel korral. Aga nii saigi ju lubatud… Jäta seegi number meelde või veel parem, kirjuta üles. Peata verejooks ja seo haav kinni. Liiga suur kaalukaotust esimese nädala lõpuks võib tervisele halvasti mõjuda.

Nüüd oled sa ühe nädalaga võtnud kaalust maha mitu kilo ja ei ole selle pärast pidanud millestki loobuma ning nälga kannatama. Etioopias on neegreid palju, las nemad nälgivad. Meie sinuga, kallis kaalulangetaja, tahame elada täisväärtusliku elu ja ei ole nõus millestki loobuma.

Kuidas minna edasi

Jätka samas vaimus! Söö nädal aega oma lemmiktoite oma lemmikkellaaegadel. Joo veini. Enne magamaminekut võta veel üks tükk torti. Sellest sa ju unistadki?

Teise nädala lõpuks sae endal jalg maha. Vali ise, kas parem või vasak. Programm on vägagi liberaalne ja annab sulle suured vabadused. Kes tahab äkilist kaalulangust, see saeb reiest. Kes tahab rahulikumat teed minna, see võtab esialgu põlvest.

Kolmanda nädala lõpus peaks sul umbes 1 käsi ja 1 kuni 1.5 jalga alles olema. Kui sul on mõni hea lähedane, kes viitsib su jäsemeid saagida, siis kolmanda nädala lõpus oleks hea ka teine käsi maha saagida. Sellisel juhul ei ole kaalukaotus väga äkiline ja organism kohaneb sellega kiiremini. Kui pole, siis ära kurvasta ja sae jalg maha. Oma uue kehaga on sulle kõik teed valla ning kindlasti võidad sa palju sõpru ning mõjutad inimesi.

Lõpetuseks

Peale esimese nädala edusamme soovitan raha koguda. Mitte selleks, et mulle maksta. Minu soovitused on tasuta (bensu jaoks võiks muidugi natuke visata). Uue kehakujuga on sul vaja uut soengut, meiki ja ehteid. Endised särgid ja püksid, jne ei istu enam hästi. Pead kas uued ostma või oma rätsepale hunniku tellimusi andma. Raha kulub palju, kuid muudatused on igaveseks.

Jõudu!

Sildid: #, #, #, #, #, #
4 comments on “Doktor Toomparki dieet
 1. Aarne ütleb:

  Kalor on soojushulk, mis on vajalik ühe grammi vee temperatuuri tõstmiseks ühe kraadi Celsiuse võrra. Seega kui juua ära liiter (1000 g) külma õlut (+4 C), siis selle soojendamiseks kehatemperatuurini (+37 C) kulutab teie organism energiat 1000 X (37 C- 4 C) = 33 000 kalorit. Et aga üks liiter õlut sisaldab umbes 10 000 kalorit energiat, siis on tulemuseks 33 000 -10 000 = 23 000 kalorit “kõhnumist”, mis on ligilähedane 30 minutisele kergele sörkjooksule….

  Usenetist leidsin.

 2. kyu ütleb:

  segi?

 3. Aarne ütleb:

  Ei. See dieet töötab.

 4. e ütleb:

  mida ma ennast küll raiuma ei hakka ennen teeksin trenni või võtaks tõesti selle dieeti mis esimesena keegi kirjutas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*