Mustlane, mustlane sinust olen unistand…

Nädalavahetus oli nii tormiline, et üks tähtis lugu jäi jagamata.

Esimest korda elus üritasid mustlased mind ära rajalt maha võtta ja … Lugu on nisugune:

Käisime laupäeval Merlega Kadaka Selveris. Auto jaoks leidsime koha kusagile peaaegu bensuka kõrvale, aga siiski Selveri / Säästumarketi / Realisatsioonikeskuse poolele. Sooritasime Selveris vajalikud ostud ja siis mina läksin Helinaga autosse. Merle läks veel mingeid lisaasju otsima. Jätsin auto ukse pärani lahti ja panin suitsu ette.

Astus auto juurde mingi mustlastibi. Mitte kole, aga ma sain kohe aru, et tegu on mustlasega. Küsis vene keeles, et kas võib. Mul oli ju parasjagu igav ja ütlesin, et saab ikka. Siis jutustas tibi mulle kiires venekeeles umbes niisugust juttu, et nende firmal on kas Stockmanni kaubamajas või selle kõrval mingi äri kus nad müüvad vingeid asju. Kuna nende äri läheb sitaks vingelt siis otsustasid nad Eesti Vabariigi kodanikke selle eest tänada. Siis küsis ta minult, et kas ma ikka olen Eesti Vabariigi kodanik. Kinnitasin, et olen. Sellepeale andis tibi mulle kilekotti pakitud püksid ja kampsuni ja uuris, et kas olen ka naisemees. Kinnitasin jällegi, et olen. Seepeale anti naise jaoks kah paar kilekotti pakitud riideeset. Ja siis avastas tibi, et kuna tema kilekotti põhja on ainult mõned asjad jäänud, siis võib ta need kõik mulle anda. Siis saan mina ju rohkem asju ja tema saab rutem õhtule. Vastutuleliku (ja ilmselt vist ahne) inimesena olin nõus. Lõpuks oli mul süles 10 – 12 kilekotti pakitud riietuseset.

Tahtsin juba õnneliku päeva tähistama hakata ja autoukse kinni tõmmata, aga siis tulid tibile hoopis teised tuurid. Ütles, et ega tema riiete eest mingit raha ei taha, need on ju kingitused, aga bensu jaoks võiksin ma siiski miskit visata. Mina ei olnud ka kade poiss ja pakkusin talle parasajgu taskus olevat 7’t krooni. Seepeale krabas tibi kõik oma värskelt kingitud inventaari sülle ja tõmbas udujee. Peale seda proovis ta sama trikiga õnne ka teiste parklas autos istuvate meeste juures.

Raisk, ma ütlen. Alati on need naised raha peal väljas. Ja ma arvan tõesti, et see tibi ostis oma kilekotti pakitud kaubad kõrvalasuvast Realisatsioonikeskusest ´a 5 EEK / tk ja otsis siis lolli, kes ~10 - 12 "riideeseme" eest näiteks 100EEK või rohkem välja käib.

Eelnev oli tõestisündinud lugu. Nüüd siia juurde veel üks teine jutt, mida minuga pole (veel) juhtunud:

Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga.

Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi.

Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju.

Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti.

Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati reedel, laupäeval, kaks korda pühapäeval, eile ja ilmselt varastatakse ka täna.

Sildid: #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*