Facebook ei lähe tasuliseks!

Facebook: Aarne ToomparkMõnda aega tagasi levisid jutud, et Facebook hakkab kasutajatelt kuutasu nõudma. Mõned sõbrad ees ja mina nende järel liitusime grupiga "Ma ei maksa Facebooki kasutamise eest..." millel on praegu ~1.15 miljonit liiget.

Nagu ma kahtlustasingi, oli tegu labase tüngaga. Eile avaldas Hoax-Slayer põhjaliku ülevaate erinevate kuulujuttude kohta ja lükkas need kõik ümber.

Kuna praegu on grupi lehega mingi vastik jama, sisselogituna ma grupi lehele ei saa - logimatta saan, siis ei sa ma ennast sellest grupist ka eemaldada. Esimesel võimalusel teen selle siiski ära.

Praegu ma vähemalt arvan, et ma ei oleks Facebooki kasutamise eest nõus maksma aga see arvamus või siis, kui reaalselt raha küsima hakatakse, ka muutuda. Elame - näeme.

Sildid: #, #, #
2 comments on “Facebook ei lähe tasuliseks!
  1. Henrik Aavik ütleb:

    Mina läksin sinna liikmeks kohe kui Kaups karjus, et tegu on pettusega. Olen selliste tillikate suur fänn ja uurin alati süvitsi, et mis seal taga on ja miks nad seda teevad. Vaenlaseid peab tundma.

    Siiani ei saa aru, miks nad selle tegid, maybe testisid commjuunitit.

  2. Carl ütleb:

    Selliseid gruppe ja kommuune ja ahelkirju on aegade algusest peale levitatud. Nii kui mingil teenusel piisavalt kasutajaid on, siis ilmuvad välja tegelased, kes hakkav selle kasutajaid manipuleerima taoliste valeväidetega hirmu külvates. Seda on olnud nii rate.ee, orkutis, msnis, myspaces jne.
    Nagu Henrikutki, siis mind huvitab ka alati selliste tillikate tagamaa ja uurin, mida need tegelased selle tähelepanuga peale hakkavad ja kuhu liikluse suunavad. Enamasti on tegu mingite spämmsaitidega või lausa troojatega, et veelgi rohkem ullikesi oma konksu otsa saada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*