Uus imevidin Apple iPad

Eile tuli välja Apple uus toode iPad. Siinkohal mõned selgitavad illustratsioonid selle imevidina kohta.

Kivi vs. iPad

Savi vs. iPad

Innovatsioon

Sildid: #, #, #
4 comments on “Uus imevidin Apple iPad
 1. Carl ütleb:

  Jah. Nagu ikka Apple lihtsate ja siledate toodete puhul, jätkub skeptikutel kõvasti lõõpimismaterjali. Eks on ka põhjust lõõpida, sest haip selle ümber niivõrd suur. Kuid küllap me võime pea kõiki asju nii võrrelda, millel üsna vähe omadusi kattub.
  Apple eesmärk on olnud minu meelest alati teha asju lihtsalt ja vähe, kuid väga hästi. Nad viivitasid isegi copy/paste lisamisega iPhone OS-i, et see ikka nende meelest perfektne välja kukuks.
  Samas nii uuelt vidinalt eeldaks küll USB supporti näiteks. Kuid eks neil omad turunduslikud või lihtsalt põhimõttelised tagamaad, miks nad seda ei lisa.
  Kuskilt ma vist isegi kuulsin, et iPhone OS-i pidi tulema multitasking millalgi. Nii, et ilmselt lisandub see ka iPadi.
  Ja pealegi, kui kohe alguses perfektne toode teha, kes siis pärast iga poole aasta tagant uuendatud variante hakkab ostma_? :) Ega Applel niisama pole ca 30 miljardit dollarit vaba raha. Turundus on kõva.

 2. tokaare ütleb:

  Tõsi, multitasking on suurimaks mureks siinkohal…

 3. Carl ütleb:

  Väga asjalik artikkel Mashables, mis räägib Apple turunduse tagamaadest: http://mashable.com/2010/01/28/what-we-learned-about-apple-yesterday/
  Steve Jobs on turundusgeenius ja Apple tänu sellele tõsine rahamasin :)

 4. Arli ütleb:

  a.s.e foorumis oli üks niivõrd tabav postitus sellel teemal, et võtan endale vaba(n)duse seda siin täies mahus tsiteerida:

  “Oh mis jutt, multitaski ei ole. Vaadake ikka asja õige nuka alt. Apple lõi iPad-iga koos lihtsalt uue turusegmendi ning nähtavasti teeb seal puhta töö. Kui sa tead, misasi on multitask ja seda taga nutad, siis see toode polegi otseselt sulle mõeldud. iPad on godsend neile, kelle silmanägemine iPhone-i või iPod Touchi ei näe ja kes netbooki kunagi ei ostaks, sest sellel on ligi sada nuppu, kes neid kõiki meelde suudab jätta. Mingi operatsioonisüsteem ja mingid programmid, teate võtke see tehniline raketiteadus ja pistke koos selle väljamaa netbookiga sinnasamusesse. Multitask iPad-il – silly. Kui ma midagi käima panen, kas ta siis jääbki käima või mis siis saab või mis peab tegema? Vajutad seda ainukest nuppu ja asi läheb kinni – väga hea. Kuidas internetti näeb, lihtsalt katsun seda sinist – väga hea. Kui ma seda ainukest nuppu vajutan, kas internet läheb siis päriselt kinni- jah- väga hea. Kus ma lehte saan lugeda – vajutan seda raamatumoodi asja – väga hea. Seal saab raamatuid ka lugeda – jah – väga hea. Igal öösel peab laadima – kas päeval siis enam ei pea – peab terve päeva vastu – väga hea. Kas ma pean veel midagi teadma, et lehti lugeda ja internetti vaadata – ei pea – väga hea.
  Kas hakkab pilt tekkima? Tädi Maali ja Õhtuleht, onu Arnold ja Äripäev või Ekspress. Delfi ja muu möll sinna otsa, lugemisprilli ja näpuga saab ilusti ligi, ei ole vaja laua peal mingit sabaga asja kratsida ja samal ajal ekraani jõllitada. Reklaamid kah ei vilgu, ilus sinine asi nende asemele pandud, väga hea “

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*