Müün vinged Leica kaamerad!

Vaatasin neti.ee kataloogist kõikide seal esindatud fototarbeid pakkuvate firmade kodulehekülgi. Mitte ühelgi neist ei leidnud ma ühtki filmiga töötavat fotokaamerat. Et niisugust turul valitsevat puudujääki parandada, panen ma müüki mõned väga vinged fotoaparaadid:

* * *

Leica minilux zoomLeica Minilux Zoom (art. 18036). Neid kaameraid on 2 tükki. Lisa 200 krooni eest saab kaasa saab nahkkoti (art. 18509). Kaamera on kasutamata. Pakendid on avatud ja oma kaubandusliku välimuse kaotanud. Kunagi sajandi alguses maksis see kaamera Eesti fotopoodides ~17 000 krooni.

Hind: 4 500.-

Info: Amazon.com, Yahoo Shopping, L-Camera Wiki.

Leica C11 APSLeica C11 Silver (art. 18090). See on APS kaamera! Müügis on 1 kaamera. Pakend on avatud kuid näeb siiski täitsa kena välja.

Hind: 2 500.-

Info: Amazon.com, Camerapedia.org.

* * *

Hinnad sisaldavad kõiki makse ja vajadusel saab ka arve. Garantiid nii vanadele asjadele enam ei saa. Kaasasolevad patareid on ilmselt aastatega tühjaks saanud.

Juhiksin veel tähelepanu sellele, et need on Leica kaamerad, mitte mingid suvalised seebikarbid. Hinna määramisel arvestasin internetist leitud maailmaturuhinda (kasutatud aparaatidele). Kui hinnad siiski väga valed tunduvad, siis olen avatud ka teistsugustele pakkumistele.

Noorematele lugejatele veel selgituseks, et need kaamerad töötavad filmiga, neil pole digitaalset sensorit, mälukaarti ja USB ühendust. Siiski on tegu hea ostuga sest vastates küsimusele "Mis firma fotokas sul on?" Leica, on see sama hea, kui analoogsele autoküsimusele "Bugatti" või "Lamborghini" vastata. :)

Sildid: #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*