Filmipäevik: 01.02 – 07.02.2010

IronmanMõtlesin, et paneks kirja kõik filmid, mida ma vaatan. Esialgu võtsin plaani, et katsetan ühe nädala jooksul ja siis juba näeb, kas viitsin seda ka edaspidi teha.

Veebruari esimese nädala vaatamised on siin:

Triangle (2009) - Horror/Mystery/Thriller - täitsa põnev vaatamine ja järjest segasemaks läks. Teadjamehed ütlevad, et enne filmi vaatamist ei tohiks ühtki arvustust lugeda. Mulle meeldis.

Pretty Persuasion (2005) - Comedy/Drama - mitte päris tüüpiline kolldežifilm ja isegi natuke nalja saab. Siiski on tegu pigem draama kui komöödiaga. Kõlbab vaadata küll.

Sorority Row (2009) - Horror/Thriller - Kellele ei meeldiks film mille tegevus leiab põhiliselt aset tüdrukute ühikas ja kus tähtsaks atribuudiks on tuunitud rattavõti? Kurjamit ma enne lõppu ära ei arvanudki ja see juba näitab midagi. Tõsisemat sisu filmis eriti pole aga natuke nalja ja verd saab.

Armored (2009) - Action / Drama / Thriller) - Action -jah. Draama - ?. Thriller -Ei. Võib-olla jääb mu isiklikust elukogemusest puudu, et draamat näha. Ajaviiteks sobib küll kui püssipaugutamine meeldib.

Naine kütab sauna (1978) - Drama - See on kindlasti mingi kurb film aga ma lihtsalt ei viitsinud seda lõpuni vaadata. Filmis näeb muuhulgas kolmnurkseid piimapakke mida ma oma varasest lapsepõlvest mäletan.

Patriot Games (1992) - Drama / Crime / Thriller - Tüüpiline koguperefilm Harrison Fordiga. Ei mingit erilist põnevust või actionit aga siiski vaadatav.

Marine 2 (2009) - Action - tüüpiline actionfilm selle sõna halvemas tähenduses. Tihti on actionfilmides nii, et peategelasele eriti sõnalist osa ei anta. See film on üks nendest.

The Killing Fields (1984) - Drama / History / War - 3 Oscarit? Nii hea see film nüüd küll ei olnud. Natuke veniv oli aga vaatasin siiski lõpuni ja ei kahetse.

Countdown: Jerusalem (2009) - Thriller - WTF? Haruldaselt halb film ilma mingisuguse loogikata. Peale vaatamist tekkis tahtmine oma silmad põlema panna.

8MM (1999) - Mystery / Thriller - Mulle meeldivad mõnede üksikute eranditega kõik filmid, mille peaosas on Nicolas Cage ja ka see polnud erandiks. Mikskipärast on mõned palju kergemad filmid IMDB's Horror märgistusega aga see film ei olnud. Kohe tekkis tahtmine ka järjefilm ära vaadata.

8MM 2 (2005) - Crime / Drama / Mystery / Thriller - Ma ei saanud aru, miks sellele filmile 8MM 2 nimeks pandi - mingit seost originaalse 8MM'ga polnud. Ainuke seos, mille ma leidsin, oli see, et pahadeks olid õelad pornograafid. See ei tee filmist veel läbinisti halba aga ootused olid pealkirjast tulenevalt suuremad.

The Keeper (2009) - Action - Kes on ühte filmi Steven Seagaliga näinud on neid kõiki näinud. Tema filmide eeliseks on see, et käsitsipeks vaheldub mõnusalt tulevahetustega ja tegu pole tuima klobimisega.

* * *

Nädala lemmiku auväärse nimetuse saab 8MM napilt The Killing Fields ees. Praeguse seisuga kavatsen ka järgmisel nädalal päevikut pidada.

Sildid: #, #, #, #
4 comments on “Filmipäevik: 01.02 – 07.02.2010
 1. imestan ütleb:

  Sa vaatad mingi nipiga 13 filmi nädalas? 2 tükki päevas?

  uskumatu, blogi põhjal jätad sa üsna tegusa inimese mulje, kust võtad selle aja…?

 2. Aarne ütleb:

  Tegelikult on ju ainult 12 filmi. :)

  Lugesin kokku, et need filmid kestsid kokku 20 tundi ja 33 minutit. Kui sinna juurde veel suitsu ja külmkapipausid arvestada, siis tuleb ööpäev kokku ära küll.

  Ma ei tea, kust see aeg tuleb. Üks asi jäi filmivaatamise pärast tegemata kah aga selle teen käesoleval nädalal ära.

 3. Merle ütleb:

  Ma ei saa siin märkimata jätta, et lapse voodit parandasin mina.

 4. lipelgas ütleb:

  ei maksa unustada, et üks film jäi poolikuks… ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*