Hea õpetaja tagasi kooli

Vastne koolilapsSain teada, et oktoober on “Hea õpetaja kuu“ mis on mõeldud heade õpetajate tunnustamiseks ja väärtustamiseks:

Hea õpetaja kuu eesmärgiks on väärtustada Eesti õpetajaid, tõsta õpetajate mainet ühiskonnas, edendada õpetajaharidust ja tuua rohkem helgeid päid õpetajaks õppima. Samuti püüame oktoobrikuu jooksul tekitada ühiskonnas diskussiooni küsimuse üle, milline on hea õpetaja, millised omadused teevad õpetaja “heaks”.

Selle ürituse raames korraldatakse mitmeid teemanädalaid millest mind isiklikult puudutab vast kõige rohkem 12.10 - 18.10 toimuv "Lapsevanemanädal 'Minu lapse kool'".

Hea õpetaja kuu ajal korraldatakse ka "Tagasi kooli" üritus, mille puhul kutsutakse tegusaid kodanike 19.10 - 25.10 koolidesse, et nad seal tunde annaksid. Vinge üritus mu meelest. Oma kooliajast mäletan küll, et kõik, mis halli argipäeva vaheldust tõi, oli tore. Ma ise ei tea, et ma midagi niisugust oskaks, mida koolilastele rääkida ja selle tõttu ma ei osale.  Selle asemele kirjutan aegajalt oma blogisse mõne nipi või õpetuse. :)

Igatahes tujuküllast pidupäeva kõigile õpetajatele!

Hea õpetaja kuu Tagasi kooli

Sildid: #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*