Järjehoidjate ja paroolide sünkroniseerimine

Foxmarks: konto seadedKui aktiivselt mitut arvutit kasutada, siis võib ikka tekkida niisugune olukord, kus on meeles, et üks vajalik leht sai bookmargitud aga see, millises arvutis, ei ole enam meeles. Mingi vajalik sisselogimisparool sai kästud brauseril meelde jätta aga milline brauser see oli? Murphy seaduse järgi asub vajalik info loomulikult selles arvutis, millele hetkel ligipääsu pole.

Siinkohal tuleb appi mõnus tööriist Foxmarks.

Foxmarks võimaldab järjehoidjaid mitme erineva arvuti vahel hõlpsalt sünkroniseerida. Toetatud on Firefox, IE ja Safari.

Salvestatud järjehoidjad (paroolid loomulikult samuti) ei ole võõrastele kättesaadavad ning mulle sobib see väga hästi. Eriti mõnusaks teeb asja see, et ma ei pea oma paroole ja järjehoidjaid Foxmarks’i serveris hoidma vaid saan vabalt ka oma FTP kontot kasutada. IE puhul ma FTP kasutamise võimalust ei leidnud ja seetõttu jäi proovimata ka Firefoxi ja IE omavaheline sünkroniseerimine.

Forxmarks: Advanced settingsIgati hea ja vajalik tööriist mu meelest!

* * *

Eile teatas Foxmarks, et nende uueks nimeks saab Xmarks. Kui Foxmarks uusim versioon 2.7.2 toetab ka teisi brausereid, siis uus Xmarks on esialgu vaid Firefox’ile.

Sildid: #, #, #
One comment on “Järjehoidjate ja paroolide sünkroniseerimine
  1. Tõnu ütleb:

    Olen pettunud – salasõnu ei sünkroonita FF ja IE vahel :(

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*