Kaunis tagumik

Kaunis pepuVaatasin juhtumisi täna õhtul K2 teadussaadet Reporter. Seal tehti niisugust huvitavat katset, et pandi 4 modelli seljaga rahva poole seisma ja paluti inimestel valida, et millisel on kõige ilusam tagumik. Möödujate hääled läksid väikese häälteenamusega ühele kindlale.

Siis tuli ekraanile mingi vikerkaarevärvilste tunnustega "spetsialist" ja ütles, et ideaalne tagumik on hoopis niisugune, kus vöö- ja puusaümbermõõdu jagatis on võimalikult lähedal 0.7'le.See eiolnud mitte see pepu, mis vaatajatele kõige rohkem meeldis. Niisugune kindlalt välja käidud defineeriv number tekitas peaaegu terves peres suurt huvi - välja sai otsitud rätsepa mõõdulint ja asuti end mõõtma.

Pere keskmiseks tulemuseks tuli 0.84. Ehkki saates öeldi, et see kehtib vaid naistele, sisalduvad selles keskmises ka minu andmed. Kuna naisi on meil peres vaid üks ja valdav osa pere liikmetest on alles tüdrukud, siis võib tulemusega rahul olla.

Minu enda number oli pere keskmisele väga lähedal.

Rõõmsaks teeb mu meele see, et niisugust toredat saatelõiku näidatakse kanali peamises uudistesaates. Samuti see, et mõistete "meeldimine" ja "parim" vaheline erinevus antakse otsustada mingile suvalisele tüübile. Jätka samas vaimus, K2!

Pilt: Flickr, hbierau.

Sildid: #, #, #, #, #

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*